Skocz do zawartości

Próba włamań na konta użytkowników forum ...


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w Mierzynie obsada z WK była mocna :)

 

Masz na myśli rudą?? :) Powiem tak. Jak Olga jeszcze będzie to naprawdę bęę miał ciężki orzech do zgryzienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 358
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    25

  • Psuj

    23

  • darkdog

    18

  • blakop

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

Masz na myśli rudą??

 

Za tą "rudą" to Anetka ci kiedyś natrzaska... :)

 

[ Dodano: 06-02-2011, 12:37 ]

Dwie kumam ale trzecia to tak nie do końca...

Anetka, Blakop i Psujka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psujka

Faktycznie.... :!::!:

Za tą "rudą" to Anetka ci kiedyś natrzaska...
Tak,tak moga okulary latac w powietrzu.... :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak moga okulary latac w powietrzu.... :x

 

Eeee - z nią to by nawet przyjemne mogło być hehe ;) A w ogóle to przepraszam - słowo "ruda" to jakaś obelga czy jak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słowo "ruda" to jakaś obelga czy jak??

Tu nie chodzi o słowo...Tu wazna moze być reakcja......ANETKI.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słowo "ruda" to jakaś obelga czy jak??

 

Pewnie nie :) jak dobrze pamiętam to Twoja lepsza połowa też "ruda" jest - zgadza się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moja połowa to taka farbowana bardziej... Zresztą - wiesz jak to one... Co tydzień inny kolor... Jak bym na Policji miał zgłosić zaginięcie to z rysopisem był miał problem hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jaki termin spotkania? Mierzyn? Kto się pisze? *

 

 

* - w sumie i tak temat zszedł na inne tory, to niech sobie mod temat poprzestawia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chętnie pojechała, nawet i do tego Mierzyna. Ale jak blakop przeze mnie ma zamiast się dobrze bawić, to jakiegoś tam orzecha rozgryzać...czy zgryzać... ;)

No chyba, że jakiegoś dobrego dziadka do orzechów ze sobą zabiorę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jaki termin spotkania? Mierzyn? Kto się pisze? *

Nie no jak OLGA będzie to ja przyjadę na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ten przykład Regana55

Psuj, -Ty k$%$e.... :!::!: Ale sobie nagrabiłeś...Niech się tylko spotkamy...Masz u mnie przechlapane... :piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie nagrabiłeś

 

Miałem kiedyś taką znajomą, bo nie powiem koleżankę, Grabińska się nazywała... :evil: Ta to sobie zawsze na same wejście grabiła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak OLGA będzie to ja przyjadę na pewno.

 

Ty i tak zawsze jesteś ;)

 

Miałbym miejscówkę parę km dalej od tego miejsca co zawsze - przypadkiem odkryłem na szkoleniu pod koniec zeszłego roku. Ceny porównywalne - standard i żarcie dwie gwiazdki wyżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzis dostałem e-maila ze ktos probował 3 razy zalogować sie na moj profil. Co mam w tym wypadku zrobic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie również 3-krotna próba logowania przez "kogosia", i zablokowane konto do dzisiaj.

Konto zawsze blokowane jest na godzinę. Jeśli zablokowane jest do dzisiaj to jest szans, że ktoś odczytał i zmienił na inne Twoje hasło ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tez dostałem meila że ktos 3 razy chciał sie zalogowac na moje konto. Coś mi się w tym nie podoba,bo po co? dlaczego? w jakim celu?Co to konto bankowe na którym sa pieniądze? Dla mnie to jest jakaś kicha robiona przez jakiegoś jajcarza.

Ponadto pierwszy raz słysze żeby ktoś otwierał otwarte drzwi,przecież jak chce coś powiedzzieć na jakimś forum to niech się zaloguje,za słowa jeszcze nikt nikogo do więzienia nie wsadził.

Każdy ma prawo się wypowiedzieć w naszym kraju,a szczególnie jak jest się osoba anonimową.

I to sie stało nagle i podobnież ktoś włamuje sie do akurat tylko aktywnych forumowiczów?

Ciekawa sprawa,mi to troche za przeproszeniem śmierdzi jakąś reklama czy cos koło tego :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.