Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
gburek

Katalog Marek i Typów Pojazdów 2011

Polecane posty

gburek

Witam wszystkich kolegów.Jestem na etapie poszukiwanie dobrego katalogu pojazdów. Korzystając z waszego doświadczenia ,chciałbym się dowiedzieć czy zakup: Katalogu Marek i Typów pojazdów 2011,( oferowany przez PPUH DOGMA) będzie pomocny w codziennej pracy czy też uważacie ,że lepiej kupić jakąś inną pozycję? Bardzo proszę o podpowiedź

Pozdrawiam

Norbert Jezierski

Daj sobie spokój ...

Arizona

Witam posiadam ten katalog tylko że z 2007 roku. Ogólnie nie jest zły, ale też nie najlepszy. Największym minusem jeśli kupisz od nich to jest to że co chwila będą do Ciebie dzwonić czy nie potrzebujesz... czy nie chcesz... Ja już 10 razy mówiłem, że mamy wszystko, proszę nie dzwonić... i tak w kółko.

DARIO64
Największym minusem jeśli kupisz od nich to jest to że co chwila będą do Ciebie dzwonić

Dokładnie mamy to samo,jak nie z jednym panem chcą rozmawiać to z drugim :razz:

adamos

Dane do DIP'ow posiada ten katalog ? masy własne, przyczepki bez i z hamulcem ??

danielg539
Dane do DIP'ow posiada ten katalog ? masy własne, przyczepki bez i z hamulcem ??

Posiada. Nowej wersji nie widziałem ale w starszej wiele rubryk zostało pozostawione bez wypełnienia i to jest chyba największa wada tego katalogu.

gburek

Hmm no to jestem w kropce. W takim razie napiszcie z czego Wy koledzy korzystacie.

Pozdrawiam

Góral81

Witam odgrzeje kotleta.

Korzysta ktoś może z katalogu dogma na dzień dzisiejszy i ewentualnie jakieś opinie czy warte uwagi czy też nie.

adam1501

2012, jak czegoś szukasz o akurat tego nie ma.

cortez76

2014 taki sam przypadek nie polecam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.