Skocz do zawartości
mirek.g

Specjalista ADR

Rekomendowane odpowiedzi

mirek.g

Bardzo szkoda ,że na naszym forum nie ma specjalisty od ADR-u.Może by apel wystosować tylko ,gdzie i do kogo? :):)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DARIO64
Marek Różycki

A ten pan to kto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mirek.g

Odzywa się czasami? Sory ,ale nie wiedziałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mirek.g

Czyli mogło mi umknąć.Szacun dla tego Pana :ok:ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SUOMI

mirek.g, A to mnie zaskoczyliscie tą informacją . Ja myslałem ze na tym forum No przynajmnie Norcom TEAM lub Norcom Lex mają w swej grupie takiego fachowca od ADR. Naprawde wsrod was - nas przez tyle lat istnienia forum nie znalazl sie Doradca DGSA ktory ma jednoczesnie uprawnienia na diagnoste. ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kowal

Kolego my cały czas się rozwijamy i po mały dochodzimy do czegoś -nie wszystko na raz :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wojtek1k

witam serdecznie

jestem - pracuje jako diagnosta (uprawnienia pełne) oraz posiadam uprawnienia doradcy DGSA.

Z dgsa nie ma pieniążków dlatego - jak skończą mi się uprawnienia najprawdopodobniej już ich nie odnowie. puki co mam ważne.

Co do adr - 99% jest w "umowie" i tylko trzeba się umieć poszukać - co do pojazdów to część 9

na forum nie będę się wypowiadał bo nie posiadam obecnie aktualnej umowy adr - dla przypomnienia wydawana jest co dwa lata (obecnie 2011-2013) - kosz takiej umowy ok 400zł (chyba) - na stacji okręgowej powinna być - lub co najmniej jak już wspomniałem część 9.

odnośnie badania "napełnionej" cysterny - czy można czy też nie - nigdzie się nie doczytałem. logika wskazuje że powinna być pusta, a nawet więcej "odgazowana" - ale nie wypowiadam się - może gdzieś to jest napisane.

po 01.01.2010 - przypomnę zmiana wymagań do pojazdów adr - nie wykonałem żadnego badania takiego pojazdu (właściciele nie potrafili przedstawić odpowiednich dokumentów) - dalej jak próbowali się wymądrzać to ja im "ksero kwitu dgsa" i niech pan mi pokaże coś takiego ze swoim nazwiskiem ..............i miałem spokój.

pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi