Skocz do zawartości

Żygac mi się chce


janmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam te wszystkie posty i jestem załamany.

90 procent pisania to są pierdy pierdy. Jestem załamany i ma niesmak, ponieważ

jeden Vip z mojego regionu który nic mądrego nie napisał przez rok i nie daje dobrych przykładów tylko pisze same duperle /czyli odpowiada tak lub nie/ i na forum jest już

VIPEM bo ma ponad tysiąc postów,które nie wnoszą nic nowego na forum do tematów bieżących. Jestem zniesmaczony, bo posty zaczynają być nie w temacie diagnostycznym,tylko kto więcej znajdzie tematów sensacyjnych /np.kara dla diagnosty/ albo bzdurne tematy z youtube.[/fade][/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Psuj

    9

  • JANUSZ60

    9

  • Regan55

    3

  • DARIO64

    3

Czytam te wszystkie posty i jestem załamany.

 

Pocieszę Cię, że ja czasem też. Szczególnie jak trzeba po 15 razy pisać to samo :)

 

i na forum jest już

VIPEM

 

Pamiętaj, że nie ilość się liczy a jakość. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest już

VIPEM

Bycie Vipem nie oznacza mądrości, lecz ile wysłano wiadomości. To, że mam inny kolor nie oznacza, że jestem lepszy od Ciebie. Wręcz przeciwnie dużo więcej będę mógł się nauczyć od Ciebie niż Ty ode mnie, ponieważ pracuje na podstawowej z niewielkim ruchem i nie ogarniam wszystkiego lub też z pewnymi rzeczami nie mam styczności w ogóle, a co za tym idzie brak mi doświadczenia, które jest największym zapleczem naszego zawodu. Dlatego nie bierz do głowy tych wszystkich tytułów, rankingów a korzystaj z tego narzędzia z głową i wybieraj interesujące Cię zagadnienia aby się rozwijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gee, jemu chodzi o pisanie pierdu pierdu w działach tematycznych dotyczących diagnostyki a nie w rozrywkowych... :evil: Coś Ty taka strachliwa? Na sumieniu co masz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gee nie masz racji co do tej d...

Mnie denerwują niekonkretne posty, które nia dotyczą spraw diagnostytki samochopdowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam na to prosty sposób - po prostu ich nie czytam.

Widzę ze tez stosujesz moja metodę.Bardzo prosta a jaka skuteczna... :Djanmarek, -moze skorzystasz,przynajmniej spróbuj... :)

 

[ Dodano: 09-03-2011, 21:01 ]

na które?

No właśnie-moze ktos więcej na ten temat rzeknie...

darkdog, -wal waść smiało,czasu oszczędz.... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janmarek

które nia dotyczą spraw diagnostytki samochopdowej.

samochopdowej :shock: przepraszam ale robie za korektora :D

Gee!! ciebie tez sie tyczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i rzygać a nie żygać jak już...

Mnie tam forum się podoba i od lipca 2006 zaglądam tu prawie codziennie, a że nie piszę postów cóż... po prostu... nieśmiały jestem...

Jeśli ktoś chciałby mieć przy swoim awatarze tabliczkę VIP to niech pisze o nią podanie do admina. Gee, Twoje posty nawet te nie na temat są fajne.

Howgh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie rozbrajają pytania zadawane setny raz o ten sam problem. Najlepsze jest to, że jest on rozwiązywany za każdym razem w inny cząsto bardzo skomplikowany sposób. Ale mimo wszystko Forum jest mi bardzo przydatne w codziennej pracy diagnosty i dzięki, że jesteście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dzięki, że jesteście.
+ do tego Twój avatar = ... bezcenne

 

ps.

ale Ty też jesteś

Dołączył: 18 Sie 2005 :D Posty: 776

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja coś napiszę w tym temacie :-D a jak widać pisarzem na tym forum nie jestem, czytam dość często ale też nie wszystko. Odpowiada mi taka forma tego forum ( na tym drugim forum jest tylko jedna słuszna racja :-D )

Z braku czasu to te wrzutki Gee powodują, że nie trzeba szukać ciekawostek po necie, wszystko, a przynajmniej duuuużo ma się w jednym miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie przyznam, byłem po paru piwach i miałem doła.

Każdemu sie może zdażyć.

Lubie to forum i co dziennie czytam wszystkie posty.

Może po prostu za dużo czytam :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie przyznam, byłem po paru piwach i miałem doła.

No to u mnie podpadłeś :D ,ja jak mam doła to wchodzę na forum żeby pogadać

Może po prostu za dużo czytam :razz:

Stanowczo tak,jeśli chodzi o niskoprocentowe polecam spiryt. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy moderować to forum, wycinać nieistotne posty. Ale - po co ? Wiem, co większość z Was ma na myśli - ale alternatywa jest żadna, jeśli chodzi o rozwój. Tak to już w tym wirtualnym świecie jest. :D

 

Co można jednak na pewno - wydzielić określone działy i tam przenosić po pewnym czasie całe wartościowe tematy, zawierające wyłącznie wartościowe posty. Tyle, że znów znajdzie się kilku takich, którzy zaatakują nas (moderatorów), dlaczego jego posty zniknęły a on ma cofnięty licznik postów ...

 

Co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.