Skocz do zawartości

Żygac mi się chce


janmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nic to nie da, dopóki mamy cienką opcję szukaj, i to już nie jest kwestia braku umiejętności obsługi, gdyż google wyszukują nasze posty o wiele sprawniej ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Psuj

    9

  • JANUSZ60

    9

  • Regan55

    3

  • DARIO64

    3

yle, że znów znajdzie się kilku takich, którzy zaatakują nas (moderatorów)

 

Ja i tak już tym złym jestem, to mi bez różnicy... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że znów znajdzie się kilku takich, którzy zaatakują nas (moderatorów), dlaczego jego posty zniknęły a on ma cofnięty licznik postów ...

Nie wydaje mi się żeby ktoś był na forum wyłącznie dla nabijania licznika,a że Psujowi czasami się dostanie to dla jaj :D

Ja i tak już tym złym jestem

A bo mówią że małe to wredne :x:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydzielić określone działy i tam przenosić po pewnym czasie całe wartościowe tematy

Warto o tym pomyśleć ,jak również o rozbudowaniu działu Download pod kątem załaczników które wklejamy,chętnie oddam ze "stanu" to co uzna moderator za wartościowe i nie będę Ci krzyczał że mi się skrzynka zapchała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że Psujowi czasami się dostanie to dla jaj :D

Bo ON pomimo, że autorytet tu potężny, też czasem lubi głupio popisać podobnie jak Gee i to jest fajne ,,,

 

[ Dodano: 12-03-2011, 14:22 ]

pod kątem załaczników które wklejamy

Fakt, to by się przydało gdzieś w jednym miejscu ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko, co moim zdaniem może mi się przydać wysyłam do siebie na PW i gromadzę w zapisanych ,,,

A za chwilę przepełnisz sobie skrzynkę na forum. :P

 

Opcja szukaj działa - i to z powodzeniem. Kluczem są odpowiednie opcje i odpowiednie słowa kluczowe.

 

Pocieszę Cię, że będzie jeszcze gorzej z ilością informacji. :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 13-03-2011, 15:22 ]

A za chwilę przepełnisz sobie skrzynkę na forum. :P

Jeśli tak to wygląda to jestem za tym by ,,,

 

wydzielić określone działy i tam przenosić po pewnym czasie całe wartościowe tematy, zawierające wyłącznie wartościowe posty

 

albo poproszę jeszcze o dokładną instrukcję opcji szukaj ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę jeszcze o dokładną instrukcję opcji szukaj ,,,

Janusz, ja mam taki sposób szukania. Chcę znaleźć informacji np. o przyczepie rolniczej sam, wpisuję więc na samej górze przyczepa rolnicza sam

poniżej jest:

Szukaj któregokolwiek słowa lub wyrażenia

Szukaj wszystkich słów

Domyślnie kropeczka jest przed -Szukaj któregokolwiek słowa lub wyrażenia, a ja zmieniam i stawiam kropeczkę przed - Szukaj wszystkich słów. Następnie klikam na SZUKAJ - tylko nie to na samym dole (bo wyskoczy 7518), ale na to pierwsze, no i wyskakuje mi 11 pozycji :D

 

Dla porównania - gdybym zostawiła kropeczkę przed -Szukaj któregokolwiek słowa lub wyrażenia, pokaże się 1815 pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już zapomniałeś :?:

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?p=72525#72525

 

wvwzzz* Znalezionych wyników: 16

wyświetla wszystkie posty w których jest wpisane wvwzzz123... wvwzzz58z... wvwzzz999...

 

+wvwzzz* +golf Znalezionych wyników: 4

wyświetla wszystkie posty w których jest wpisane wvwzzz* i słowo golf

 

+wvwzzz* -silnik* Znalezionych wyników: 12

wyświetla wszystkie posty w których jest wpisane wvwzzz* z wyjątkiem postów gdzie jest też silnik*

 

i WIELKI MINUS wyszukiwarki

ignoruje opisy załączników :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz, ja mam taki sposób szukania.
już zapomniałeś

 

Dziękuję Wam wszystkim, spróbuję od nowa ,,,

 

Minął rok. Wiele się wydarzyło i się zapomniało

 

Nic nie zapomniałem, ja po prostu jeszcze prawie nigdy nie znalazłem tego co szukam, "zawsze znajduję stóg siana bez tej przysłowiowej igły"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Złe uczelnie, czy źli pracodawcy?

 

I jedno i drugie, szkoły przekazują tylko teorię, a jeśli już praktykę to przestarzałą (koleżanki syn będzie miał na egzaminie praktycznym wymianę paska rozrządu w Polonezie).

 

Znowuż pracodawcy to by chcieli pracownika max 25 lat po studiach magisterskich i z 5-6 letnim doświadczeniem w branży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.............................

Znowuż pracodawcy to by chcieli pracownika max 25 lat po studiach magisterskich i z 5-6 letnim doświadczeniem w branży...

 

Uwierz widziałem takie ogłoszenia, ale jest to realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero teraz przeczytałem ten temat od początku i stwierdzam że mi się tu podoba. Posty się powtarzają ale to dlatego że forum sie rozrasta i dołączaja nowi ludzie czesto z tymi samymi dylematami co kiedys ale czytanie starych postów nie ma sensu bo zazwyczaj są one nieaktualne (stare podstawy prawne) a ciągnięcie wątku na 30 stronach przez 5 lat też nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy będziemy kiedyś starzy i tematy, bardziej nieaktualne zawsze będą powracać i to częściej niż byś kiedykolwiek myślał, ale zauważy to tylko otoczenie, nie zaś wypowiadający ciągle to samo w kółko :(

Sam osobiście w powrocie tematów nie widzę nic złego mogę w tym przypadku wybrać, czy chcę w taki temat wchodzić, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.