Skocz do zawartości

Lista kontrolna


DARIO64

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.piskp.pl/images/stories/technika/Badanie_okresowe_lista_kontrolna.pdf

 

Przedstawiamy do dyskusji propozycję LISTY KONTROLNEJ związanej z wykonywaniem okresowych badań technicznych pojazdów. Prosimy o opinie i uwagi związane z zawartością listy, wyglądem graficznym oraz formatem kartki (proponujemy A5). Wersja ostateczna będzie to pobrania ze strony internetowej PISKP, miejmy nadzieję do końca sierpnia br. W przypadku dużego zainteresowania możliwe jest wykonanie listy kontrolnej w formie notatnika.

 

Planujemy również, przy Państwa pomocy, opracować dodatkowo listy kontrolne związane z wykonywaniem badań pojazdów zasilanych gazem oraz ADR

 

Co koledzy sądzą o takim pomyśle,ułatwi nam pracę czy zbędna nie mająca podstawy prawnej makulatura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co koledzy sądzą o takim pomyśle,ułatwi nam pracę czy zbędna nie mająca podstawy prawnej makulatura?

 

I co miałbym z tym robić po badaniu, chwać do szafy (nie mam tyle miejsca żeby trzymać po kilka tysięcy kartek z każdego roku) a te punkty które są wymienione każdy z nas zna na pamięć :lol: więc moim zdaniem dowolność jak ktoś chce to proszę :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kartce A5 miały by się zmieścić wszystkie kroki z OBT :?::?: :shock:

chyba napisane czcionką nr 3

przykład poniżej

 

rozmiar nr 3

 

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na początku mojej kariery diagnosty, sam zrobiłem sobie taką listę i z miesiąc (zanim nie weszła mi w krew) z niej korzystałem.

Dla początkującego diagnosty na pewno to się przyda(by czegoś nie przegapić) a później to... rutyna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej by było gdyby coś napisali co załatwili dla stacji w czasie spolegliwej działalności w ostatnim roku.Odsunęli Pana Kazimierza bo zbyt mocno zaczął walczyć o interes zrzeszonych tam członków.

 

Mamy już te podwyżki czy też nie, bo projekt przepadł i to na bardzo długo ..Jak opiniowaliscie ten projekt. Panowie z PISKP napiszcie coście załatwili w tej sprawie dla swoich a przy okazji i dla pozostałych. Napiszcie co też Wam odpisała Macha , Pana Zbyluta już nie ma, to co WAM teraz przeszkadza.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już te podwyżki czy też nie, bo projekt przepadł i to na bardzo długo ..Jak opiniowaliscie ten projekt.

 

Czy będą podwyżki, czy nie, to oni swój haracz ściągną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem taka lista jest bardzo pomocna podczas wykonywania badania w czasie kontroli np. starostwa, ponieważ wtedy rutyna i zdenerwowanie kilku już zgubiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem taka lista jest bardzo pomocna podczas wykonywania badania w czasie kontroli np. starostwa, ponieważ wtedy rutyna i zdenerwowanie kilku już zgubiło.

dokładnie tak. :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.