Skocz do zawartości

Nowe obowiazki i urządzenia na skp


Arton

Rekomendowane odpowiedzi

Klienci narzekają ale co poradzić jak w ciągu ostatnich 2 lat cena gazu poszła chyba o 100% do góry. Co do powszechności warsztatów oferujących obsługę klimy to muszę się zgodzić bo w mojej okolicy jest ich chyba z 5 w promieniu 10 km ale mimo to ceny trzymają na dośc wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny cenami ale zastanawia mnie jedna sprawa jak rozwiąże sie sytuacja jeżeli stacja ma sporo przeglądów dziennie liczmy ze 20-30 co wtedy z takim badaniem. Chyba będzie trzeba zakupić parę takich urządzeń . Myślę ze to nie przejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.