Skocz do zawartości

..a co tam zbuduje sam samochód-Ford Taunus 17m P5 1963 i 64


sdi krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

...Witam jestem posiadaczem dwóch fordów ,prawdopodobnie jeden z nich bedzie dawca ,mam dwa silniki i duzo biżuteri obie konstrukcje sa w dobrym stanie choc nie jeżdżące czego oczekuje na tym forum-Pomocy jesli chodzi o jakakolwiek dokumentacjęi jak to sobie poukładać ,może jakiś schemat.I najważniejsze budować będę sam i to uważam za największą frajdę niech to trwa i kilka lat bo nie problem miec kase i oddac do warsztatu.Jestem z zawodu mechanikiem ale dawno nie praktykujacym i obecnie diagnostą także dam radę rozożyć i zlożyc autko gorzej ze spawaniem chodż nie do końca bo auta nie powypadkowe i lakier ale to dam fachowcą ...to tyle.Możecie trzyma za mnie tylko kciuki ale także pomóc radami na które jestem otwarty.POZDRAWIAM Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam zbuduje sam samochód-Ford Taunus 17m

ma mieć 17m długości ... :shock:

 

.Jestem (...) obecnie diagnostą
:shock: że masz taki pomysł :shock:

 

może lepiej odrestaurować i na zabytek :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 M to kod modelu

Ford Taunus P5

Marka Ford

Produkcja 1964 - 1967

Ciało 2/4-d temu

3/5-d hatchback

2-drzwi coupe

Silnik 4/6-cylindrig V silnik

Napęd Napęd na tylne koła

Skrzynia biegów 3/4-vxl obsługi

3-biegowa automatyczna

Rozstaw osi 271 cm

Długość 459 cm

Szerokość 172 cm

Wysokość 148 cm

Podobny Opel Rekord

Fiat 1800

Volvo Amazon

 

Chociaż w pierwszej chwili też zacząłem się zastanawiać jak takie 17 metrowe cudo może wyglądać :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no VIP uśmiałem się a dalej P5 jak rozszyfrowałeś..oczywiście bez obrazy,Grzegorz70 ok ale ja chce go rozłożyć do końca w drobny mak i złożyć łącznie z tapicerką i malowaniem bo to będzie nowe,były takie ksiązki naprawa i eksploatacjia,jakieś schematy o to mi chodzi na necie przynajmniej polskim 0,może dalej ,ciągle szukam ...narazie dzięki za zainteresowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na necie przynajmniej polskim 0,może dalej ,ciągle szukam ...

oj tam, oj tam ... :lol: jakie zero :?:

http://chomikuj.pl/jacdiag/SKP/ford

::hey

 

[ Dodano: 27-10-2011, 12:33 ]

http://translate.google.pl/translate?sl=en&tl=pl&js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.fordopedia.org%2F

lepszych obrazków chyba nie trzeba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.