Skocz do zawartości

Kontrola TDT


silent_rob25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Marek1

    15

  • danielg539

    14

  • eborg

    13

  • silent_rob25

    9

To są wymagania WK a nie TDT - stąd te różnice.

a od kiedy to inne dla WK i inne dla tdt (i to dodatkowo w zależności od adresu) są oddzielne DzU z wymogami odnośnie SKP ... :razz:

 

 

ps.

...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Miałem w listopadzie.

Pierwszy raz z tym się spotkałem - PANOWIE "zapodali" mi ,że jeśli się wpisuje hak (w uwagach), to wpis ma wyglądać tak : "HAK" , nie wolno pisać "Hak" - jest to ewidentna bzdura (dotyczy to pierwszego wpisu-później to wolna amerykanka).

Panowie , zaznaczyli mi to jako błąd.

Rzeczywiście w ustawie zapisane jest , że diagnosta podczas dodatkowego BT (dotyczy haka), wpisuje "HAK".

Ja wpisywałem "Hak" - okazuje się źle.

Wpisali mi to jako błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisali mi to jako błąd.
:)

TDT Warszawa?

Mi kiedys wytkneli, że w DIP w rubryce liczba miejsc do stania leżenia nie można wpisywać X tylko X/X lub 0/0 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, te X/X to już mi dawno wytkneli i stosuję się - a co!

Kontrola TDT z Lublina - pracuję w Twoim woj.

Skąd inąd , po raz pierwszy spotkałem się z naprawdę normalnymi ludźmi - pomijając ten H A K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H A K.

 

Nie H A K, tylko HAK!! Po co to spacje??!! No naucz się w końcu!! To jest karygodne w jak nieodpowiedzialny sposób traktujesz sprawy dokumentacji w badaniach!! :evil:

 

po raz pierwszy spotkałem się z naprawdę normalnymi ludźmi

 

Aż boję się pomyśleć jak u Was wyglądają nienormalni :x

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż boję się pomyśleć jak u Was wyglądają nienormalni

Ci akurat byli normalni - w sensie : można pogadać.

Z reguły - jak w policji - jeden zły , a drugi dobry.

Krew mnie zalewa - jakby wielkość liter ( w zaświadczeniu) wpływało na bezpieczeństwo......

Czy oni w ogóle mają pojęcie co jest ważne......?.

Drogba - miałem (w poprzedniej pracy) kontrolę z WK - było normalnie (nie znaczy , że bez zaleceń).

Świadczy to o tym , że chyba jestem hu....m diagnostą..............................................................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Hak to nie to samo co HAK :evil:

Normalnie jak nie mają się czego czepić to muszą coś znaleźć bo inaczej wyszłoby na to że nic nie robią, a tak proszę jest kontrola jest uwaga :cool::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TDT oddzial Poznan

 

Jeżeli Ci sami co do nas to...kup sobie cóś na nerwa. Przede wszystkim papierologia, certyfikaty i wszelakie inne dokumenta. Jak będziesz robił badanie to staraj się wzorcowo zgodnie z Dz.U. niby nie patrzą, a wszystko widzą. I przeleć sobie dokładnie wyposażenie, w sensie zgodności z wymogami (każda pierdółka jest ważna :-D )

Jak

jeden zły , a drugi dobry.

 

Życzę powodzenia i 3maj się ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, rozumiem , że masz kontrolę z WK?

Z WK , to z regóły tak do końca sami nie wiedzą o co chodzi!

Miałem kontrolę i z WK , i z TDT - wiem o czym piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasze starostwa mają chyba za dużo kasy bo płacą TDTza kontrolę ,dając do zrozumienia że same nie potrafią dokonać kontroli na podległych im skp. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasze starostwa mają chyba za dużo kasy bo płacą TDTza kontrolę

 

No chyba tak. U mnie też kiedyś kontrolowało starostwo ale od 2 lat są razem z TDT a w tym roku to nawet było 5 osób (3 z WK i 2 z TDT).

 

Kiedyś kmontrola wyglądała mniej więcej tak :

 

WK: Robicie badania

My: Robimy

WK: A dobrze robicie

My: Dobrze Panie Naczelniku

WK: A ile macie badan negatywnych

My: 300 Panie Naczelniku

WK To pokażcie papiery (karty urządzeń, zaświadczenia z badań itp itd.) i zaczynała się kontrola

A na koniec : To róbcie dalej i był protokół i reszta tej papierologii

 

A od kiedy nastał TDT na kontrolach to mierzenie hali jest co roku :P i inne ciekawe czynności, typu mierzenie płaskości ławy pomiarowej długości, szerokości poszczególnych rzeczy tak jakby od poprzedniego roku miałoby się coś zmienić, w wykonaniu Panów Inspektorów TDT które nie bardzo rozumiem.

Ale cóż tak widać musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.