Skocz do zawartości

imienne uprawnienie diagnosty


krzycho_opole

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam idiotyczne pytanie:

jakie badanie może wykonać diagnosta z takimi uprawnieniami:

 

ps. wydane po 26.11.2004r.

 

[ Dodano: 22-11-2011, 01:44 ]

nikt?

1.thumb.JPG.4d38fbc0d0b397e4b5ffe5435b00bda4.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dz.U.Nr.155poz.1232 z 2009 r. zał.nr.8 poz.6 badania okresowe - punkty do których ma uprawnienia SKP poza pojazdami zasilanymi gazem .Badania dodatkowe poz.7 ppkt.e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zał.nr.8 poz.6 badania okresowe

Załącznik 9, oczywiście ,,,

Problem w tym, iż diagnosta nie powinien mieć węższego zakresu uprawnień niż Skp na której pracuje ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, iż diagnosta nie powinien mieć węższego zakresu uprawnień niż Skp na której pracuje ,,,

Też uważam że nie powinien, rzeczywistość jest jednak inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo bardzo dawno temu taki wzór uprawnień był wydawany

 

Ej no... 2004 rok to nie era przedpotopowa, ja mam starsze uprawnienia i mam na aktualnym wzorze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam starsze uprawnienia i mam na aktualnym wzorze...

Ponieważ szanujące się starostwa w grudniu 2004 wystawiły swoim diagnostom uprawnienia na nowym wzorze,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tutaj na forum diagności którzy piszą, że w przypadku badań dodatkowych skreślają pozycje 1i 2 na pierwszej stronie zaświadczenia.

Co więcej piszą, że takie badanie nie podlega ocenie i też się zdarzyła jedna wypowiedź , że do rejestru badań technicznych zawsze wpisuje X i inaczej tego zrobić nie może bo tak automatycznie wyznacza program.

 

Nasunęło mi się takie pytanie, czy diagnoście i stacji kontroi pojazdów, w tej sytuacji są potrzebne uprawnienia związane z badaniami dodatkowymi jeżeli tak to dlaczego?

 

Zwróciłem się z zapytaniem do niektórych urzędów nadzorujących diagnostów w celu wyrażenia opinii odnośnie skreślania pozycji 1i2 i związanych z tym zapisów w rejestrze. Oczywiście w kontekście rozporządzenia związanego z wydawaniem dokumentów i dokonywaniem wpisów w dokumentach które prowadzą urzędy rejestrowe.

Będzie to bardzo ciekawy materiał porównawczy i zastanawiam się, czy te odpowiedzi nie powinny być opublikowane na forum.

Materiały te mimo wszystko będą wykorzystane do innych celów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku badań dodatkowych skreślają pozycje 1i 2

 

Na te posty jest inny dział i mimo próby

czy diagnoście i stacji kontroi pojazdów, w tej sytuacji są potrzebne uprawnienia związane z badaniami dodatkowymi jeżeli tak to dlaczego?

 

jest to post nie na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tutaj na forum diagności którzy piszą, że w przypadku badań dodatkowych skreślają pozycje 1i 2 na pierwszej stronie zaświadczenia.

Co więcej piszą, że takie badanie nie podlega ocenie i też się zdarzyła jedna wypowiedź , że do rejestru badań technicznych zawsze wpisuje X i inaczej tego zrobić nie może bo tak automatycznie wyznacza program.

 

Nasunęło mi się takie pytanie, czy diagnoście i stacji kontroi pojazdów, w tej sytuacji są potrzebne uprawnienia związane z badaniami dodatkowymi jeżeli tak to dlaczego?

 

Zwróciłem się z zapytaniem do niektórych urzędów nadzorujących diagnostów w celu wyrażenia opinii odnośnie skreślania pozycji 1i2 i związanych z tym zapisów w rejestrze. Oczywiście w kontekście rozporządzenia związanego z wydawaniem dokumentów i dokonywaniem wpisów w dokumentach które prowadzą urzędy rejestrowe.

Będzie to bardzo ciekawy materiał porównawczy i zastanawiam się, czy te odpowiedzi nie powinny być opublikowane na forum.

Materiały te mimo wszystko będą wykorzystane do innych celów.

Czytam twoje posty od samego początku i dziwie sie że jaszcze nie zostałeś Ministrem Transportu i Telekomunikacji.Jak zgłosisz swoją kandydaturę to będę głosował na tak!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.