Skocz do zawartości

SAMOCHÓD CIĘŻAROWO- OSOBOWY


magentis2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,mam pytanie czy mieliście do czynienia z takim pojazdem.Ford Trsnsit w DR wpis -ciężarowy .liczba miejsc 9,brak przegrody przestrzeni bagażowej,brak 7 siedzeń ,brak pasów itd,w DW tylko okrągła pieczątka WK ,więc nie wiadomo kto to sprwdzał.Auto z 2005.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,mam pytanie czy mieliście do czynienia z takim pojazdem.Ford Trsnsit w DR wpis -ciężarowy .liczba miejsc 9,brak przegrody przestrzeni bagażowej,brak 7 siedzeń ,brak pasów itd,w DW tylko okrągła pieczątka WK ,więc nie wiadomo kto to sprwdzał.Auto z 2005.

 

Nie z takimi wynalazkami się miało do czynienia :cool:

ale w czym rzecz?

w takim stanie nie spełnia wymogów na OBT więc N za brak siedzeń i przegrody.

Pozostaje jeszcze kwestia ładowności i przeliczenia czy z 9 miejscami może byc ciężarowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wygląda na to ,żeby przegroda była w nim kiedykolwiek zamontowana,podobnie jak siedzenia,N nie dostał z pewnych względów o których nie napiszę ale P też nie ,może ktoś inny mu to załatwi,ładwność ma 1040 kg wg DW więc wystarczy jeszcze na trochę ładunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wygląda na to ,żeby przegroda była w nim kiedykolwiek zamontowana,podobnie jak siedzenia,N nie dostał z pewnych względów o których nie napiszę ale P też nie ,może ktoś inny mu to załatwi,ładwność ma 1040 kg wg DW więc wystarczy jeszcze na trochę ładunku

 

No ale jak ma wiecej niż 6 miejsc + kierowca to zgodnie z Dz.U. 2005 nr 238 poz. 2010 zał. nr 1.

Poz C Definicja rodzaju nadwozia

pkt 3

Jeżeli pojazd określony jako BB o maksymalnej masie nieprzekraczającej 3.500 kg:

- ma więcej niż 6 miejsc siedzących (bez kierowcy),

lub

- spełnia następujące warunki:

a) liczba miejsc siedzących (bez kierowcy) nie przekracza sześciu,

b) P - (M + N x 68) Ł N x 68

gdzie P, M oraz N określono w pkt 1, tak jak dla nadwozia wielozadaniowego AF,

to nie jest on uznawany za pojazd kategorii N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

Mam pytanie czy gdzieś znajdę ile miejsc siedzących może posiadać samochód ciezarowy? Proszę o podpowiedz?

 

Czwarty post powyżej i cytowane w nim RMin... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

Mam pytanie czy gdzieś znajdę ile miejsc siedzących może posiadać samochód ciezarowy? Proszę o podpowiedz?

 

Czwarty post powyżej i cytowane w nim RMin... :cool:

 

dzięki, dzięki:) Najpierw pisałem, a później czytałem i wyszedłem na ..... nieuka:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, to on nie jest ani BB, ani AF... tylko on jest podrodzaju "inny" :) I tej wersji będę się trzymał :)

 

Ja myślę, że on to najbardziej jest "furgon" w podrodzaju... :lol:

 

[ Dodano: 09-12-2011, 12:52 ]

 

dzięki, dzięki:) Najpierw pisałem, a później czytałem i wyszedłem na ..... nieuka:(

 

Nie przejmuj się ;)

Mamy tu takich co nie są "nowicjuszami" a czynią podobnie.

Twoja samokrytyka pokazuje że do nich nie dołączysz... :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.