Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Qnick

Hillman Hunter MK2

Polecane posty

Qnick

Przyjechało do mnie takie coś ::D jak w temacie, ładne, zadbadne z 1968 roku.

Miał dziadek w garażu i dał wnuczkowi, brak OBT od 5 lat. Gdzie szukać numeru i TZ może ktoś wie, miał coś takiego u siebie.

Niby jest trochę ramy z przodu i tam szukałem, trochę gdzieś na blachach w komorze silnika na pogłodze w różnych miejscach i nic. Nie bedę pisał że konserwacji jest więcej niż blachy :lol: Na razie użytkownik pojechał szukać do domu ale jak nie znajdzie to pasowałoby mu jakoś pomóc :mrgreen:

Jacdiag
Qnick
nazwa trochę kosmiczna, ale wygląd - klasyk

No właśnie takie "cóś" to było tylko kierownica była po "naszej stronie" co mnie też zastanowiło ale śladów przeróbek nie zauważyłem :) Poza tym sprowadzone do kraju to było w '84 roku więc kto tam o przeróbkach myślał :evil::evil::evil:

Jacdiag

w linku google cała masa obrazków ...

podałem przykładowy,

to następny ...

HunterMk3.jpg

ten już "nasz", nawet wg wycieraczek , tylko ktoś mu lusterka " zajumał"

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.