Skocz do zawartości

14 dniowy czas na ponowne bad tech.


berecik

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje by przy negatywnym bad tech na zaświadczeniu pojawiał się zapis o 14 dniowym czasie na ponowne bad tech np: zgodnie z D.U. nr 227 ...itd.

Wzieło mnie się to z tego że klient odmówił zapłacenia za pełne bad tech po miesiącu ponieważ swierdził, że takiej informacji nie było na zaświadczeniu i ma to w nosie. Teraz chce nam zrobić sprawe. Prościej może by było coś kliknąć aby taki dopisek wskoczył do uwag niż puźniej się użerać. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berecik swojego czasu miałem podobny przypadek. Sprawę załatwił jeden telefon od naszego prawnika do klienta. Wyłuszczył mu podczas rozmowy, że jako kierowca powinien znać prawo dotyczące okresowych badań technicznych i jeśli będzie chciał wytoczyć proces to bardzo chętnie bo akurat buduje sobie dom (prawnik) i wygrywając tak łatwe sprawy i obciażając drugą stronę kosztami szybko zawiesi na nim wiechę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest ewidentana tylko życie w miare możliwości trzeba upraszczać :)

 

[ Dodano: 4 Październik 2005, 9:31 am ]

Teraz nowe wersja pyka, zdalny dostęp jest więc nowości pójdą od ręki :!: I jaka wygoda "samo się robi " ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
u mnie to nie działa ,wersja 7.6.8.0

To najnowsza wersja. Powinno wszystko być ok. Co więc nie działa ? Ramka na 2. stronie zaświadczenia przy negatywie czy mówimy o czymś innym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.