Skocz do zawartości

Dokumenty gdzie szukać


otosl

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy proszę o pomoc w odnalezieniu na forum skanów wypełnionych zaświadczeń,dip-ów,opisów zmian,bus 100,adr, sam ,zabytkowe.Chodzi o to żeby się z tymi dokumentami opatrzeć i nie popełnić jakiejś głupoty na praktycznym podczas wypełniania papierów.Z góry dzięki za pomoc.

(znalazłem tylko kilka dipów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego otosl, wydrukuj sobie załączniki z opisami i ćwicz.

Ja wten sposób się nauczyłem.

W autobusach na 100 samo zaświadczenie prowadzi za rękę.

W opisie zmian, też wszysko jest napisane. Zacznij wypisywać a w przypadku wątpliwości pytaj na forum.

W ADR tylko z datą następnego badania jest problem, bo w opisie nic na jej temat nie ma, ale w 9.1.2.3 ADR jest napisane, że przeprowadza się co rocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy proszę o pomoc w odnalezieniu na forum skanów wypełnionych zaświadczeń,dip-ów,opisów zmian,bus 100,adr, sam ,zabytkowe.

 

Minimum zaangażowania wystarczy i rzut okiem na stronę główną... naprawdę... proszę...

ScreenShot033.thumb.jpg.05f8707821f6f5801277765c1b2a6701.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko OK, ale co powie na to ACTA :x:D Będzie lipa jak przez linki moderatora trza będzie forum zamknąć :evil:

 

P.S. Taki żarcik to był. ;D::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki nie chcę być marudą ani z nikim zadzierać ale w miejscu wskazanym przez Psuja szału nie ma.Nie jestem doświadczonym diagnostom (w ogóle nim nie jestem ale mam zamiar),niestety nie mam skąd uzyskać takich materiałów.Zdaję sobie sprawę że dla Was jest to chleb powszedni i proste tematy, jeżeli byłaby szansa na skany to będę wdzięczny jeżeli nie to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę że dla Was jest to chleb powszedni i proste tematy, jeżeli byłaby szansa na skany to będę wdzięczny jeżeli nie to ok.

Nie zawsze praktyka idzie w parze z teorią ale wiedz, że tutaj zawsze dostaniesz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie. Niektóre odpowiedzi zmuszą do myślenia, niektóre będą wprost ale wynik zawsze będzie taki, że nie zostaniesz bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Adam do tej pory jakoś sobie poradziłem bez zawracania Wam głowy ,myślę że udawało mi się korzystać z opcji ''szukaj''postaram się dalej korzystać z wiedzy którą można na tym forum wykopać,może kiedyś i ja komuś pomogę .Na razie mam wrażenie że im więcej wiem tym mniej,jak bym to wszystko łopatą do łba wrąbał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otosl, posłuchaj mojej rady. Wydrukuj załaczniki i zacznij je wypełniać. Psuj to stary wyjadacz, daje wędkę anie rybkę. Jak okarze się , że nie wiesz to zapytaj.

Niedawno miałem ten sam problem i dałem radę.

Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 28-01-2012, 23:54 ]

Kolego, określ sobie rodzaj badania, nad którym pracujesz. Zastanów się jaki dokument musisz wypełnić i spróbuj to zrobić. A potem zapytaj, czy to zrobiłeś dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki nie chcę być marudą ani z nikim zadzierać ale w miejscu wskazanym przez Psuja szału nie ma.

 

A czemu miałbyś być marudą :)

 

Jesi nie ma tego co Cie interesuje to w tamtym dziale załóż nowy temat np " Dokumenty z badania ADR" i w poście wyłuszcz, żeby ktoś załączył :)

 

 

 

daje wędkę anie rybkę.

 

Czyż to nie jest najlepszy sposób nauki? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie mam pytanie do osób które nie dawno zdawały egzamin praktyczny. Czy po wylosowaniu pytania jest chwila na to aby zerknąć w dziennik ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po wylosowaniu pytania jest chwila na to aby zerknąć w dziennik ?
Nie ma takiej możliwości :(

Czemu go zniechęcasz,? może On czyta dzienniki jak stary prawnik i czasu mu zostanie na relaks ,,

 

Moim zdaniem, jeśli potrzebujesz czegoś bardzo szybko, to w tych dziennikach nie znajdziesz ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat na egzaminie nie potrzebowałem konkretnej wiedzy, na temat daty nr rozporządzenia, koloru naklejki z ADR. Egzamin praktyczny sprawdza umiejętności i wiedzę w praktycznym jej zastosowaniu. Umiejętność posługiwania się zbiorem zapisów prawa obowiązkowo znajdującego się na stacjach, też temu podlega.

W jednym z postów przeczytałem, że pozwolono jakiemuś zdającemu na zajrzenie w akta prawne. Nie pamiętam czego tam chciał szukać.

Ja osobiście wolałbym tego nie robić, gdyż uczyłem się z wersji ujednoliconych, a obowiązują po kolei nowelizacje. Zamiast sobie pomóc mógłbym zaszkodzić, wykazując się brakiem takiej umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat na egzaminie nie potrzebowałem konkretnej wiedzy, na temat daty nr rozporządzenia, koloru naklejki z ADR

Mam egzamin praktyczny w środę w Warszawie i niebardzo wiem czego się można spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w Warszawie, zadawałem w Luboniu pod Poznaniem.

Podejrzewam, że jest podobnie.

Losujesz temat. Dają chwilkę na zastanowienie, dostajesz kwity do wypełnienia, może będziesz musiał powiedzieć, który będzie potrzebny i potem scenariusze są różne. Opowiadasz o badaniu, o zakresie niezbędnym, wyposażeniu, dokumentach niezbędnych do jego wykonania ( jeżeli są wymagane, oprócz oczywiście DR lub równoważnym bez którego badania nie da się wykonać).

Wiem, że zadają pytania dodatkowe, raczej żeby naprowadzić niż zdołować.

Tyle, co mogę powiedzieć z autopsji i tego co przeczytałem na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w Warszawie, zadawałem w Luboniu pod Poznaniem.

Podejrzewam, że jest podobnie.

Losujesz temat. Dają chwilkę na zastanowienie, dostajesz kwity do wypełnienia, może będziesz musiał powiedzieć, który będzie potrzebny i potem scenariusze są różne. Opowiadasz o badaniu, o zakresie niezbędnym, wyposażeniu, dokumentach niezbędnych do jego wykonania ( jeżeli są wymagane, oprócz oczywiście DR lub równoważnym bez którego badania nie da się wykonać).

Wiem, że zadają pytania dodatkowe, raczej żeby naprowadzić niż zdołować.

Tyle, co mogę powiedzieć z autopsji i tego co przeczytałem na forum.

 

Kolego tomaszz w pełni potwierdzam wypowiedź kolegi skpauto :ok i dodam jeszcze coś z własnego doświadczenia, jak ja zdawałem praktyczny w Luboniu, to poprosiłem egzaminatora w trakcie egzaminu o chwilę na zastanowienie, oczywiście pan egzaminator bez żadnego problemu przychylił się do mojej prośby i dał mi chwilkę do namysłu. Tak więc jeśli nie jesteś czegoś pewien to lepiej poprosić o tę chwilkę do namysłu, może okazać się cenna. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.