Skocz do zawartości

Wniosek na egzamin praktyczny


kirko

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Dziękuję,za wszystkie gratulacje,ale do pełni satysfakcji został jeszcze praktyczny.Wczoraj gośc Z TDT powiedział ,że wystarczy zadzwonić do TDT-u żeby się zarejestrować.Tak zrobiłem i kicha :( .Pani powiedziała ,że musze wysłać wniosek (meilem,pocztą,fakeem).

Czy na wniosku trzeba dopisać,że wnioskuję o egzamin praktyczny?

Jak to jest na tym egzaminie?

Tak samo,czy gorzej niż teoretyczny?

Jakie najczęściej pytania,samochody i na co kładą nacisk?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten praktyczny kirko, to myślę, że jest gorszy. Większy stres i wtedy zależy nie tylko od wiedzy, ale i od opanowania.

 

Gdzie będziesz zdawał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz mniej więcej tak : Proszę o zakwalifikowanie mnie na egzamin praktyczny w.. (podajesz miasto) w najbliższym wolnym terminie... Lub nie podajesz miasta tylko w najbliższym wolnym terminie.. Osobiście wybrałbym opcje drugą bo np. w Krakowie się czeka wiecznie :? A stres potwierdzam większy ale można trafić łatwe pytanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gośc Z TDT powiedział ,że wystarczy zadzwonić do TDT-u żeby się zarejestrować.Tak zrobiłem i kicha :( .Pani powiedziała ,że musze wysłać wniosek (meilem,pocztą,fakeem).

Czy na wniosku trzeba dopisać,że wnioskuję o egzamin praktyczny?

Pozdrawiam :)

sam telefon do TDT nie wystarczy. Oczywiście trzeba złożyć wniosek o egzamin praktyczny, ale tylko sam wniosek. Możesz go wysłać pocztą , faksem lub mailem. Polecałbym to trzecie ale to już zależy od ciebie.

Na wniosku trzeba zaznaczyć, że wnioskujesz o egzamin praktyczny. Radziłbym też jeszcze zaznaczyć conajmniej w jakim terminie chcesz zdawać (logicznie podchodząc do sprawy, to nie ważne gdzie, byleby jak najszybciej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Wniosek przyjęty,kandydat zakwalifikowany na egzamin w Warszawie.

Pytanie dla tych co zdawali praktyczny w Warszawie.Jak tam jest,jakie pojazdy dominują,albo jakich się spodziewać i w ogóle jakieś wskazówki .Za wszystko już teraz dziękuje.

Został m-c, trochę trzeba przysiąść :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został m-c, trochę trzeba przysiąść :-D

musisz teraz trochę popraktykować przy jakimś diagnoście i poćwiczyć wypisywanie zaświadczeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dla wszystkich zainteresowanych. Dziele się tym co sam już przeszedłem.

Jan Kowalski Szczere Pole 12.01.2011 r.

ul. Polna 8/4

11-222 Szczere Pole

PESEL: 12345678911

 

 

 

 

TRANSPORTOWY DOZÓR TECHNICZNY

UL. CHAŁUBIŃSKIEGO 4

00 – 928 WARSZAWA

(wyśrodkowane)

 

 

Dotyczy: dopuszczenia do egzaminu praktycznego na diagnostę.

 

Zwracam się z uprzejmą prośbą o dopuszczenie do egzaminu praktycznego na diagnostę, który odbędzie się dnia 1 lutego 2011 r. w Luboniu k/Poznania.

W przypadku braku miejsc w Luboniu k/Poznania proszę o skierowanie mnie na egzamin praktyczny, który odbędzie się w Krakowie na ul. Saskiej dnia 29 lutego 2011 r.

 

 

 

 

Z poważaniem:

 

…..……………...

Jan Kowalski

(po prawej)

 

Na deser plik doc do pobrania i edycji.

Pozdrawiam

wnisek tdt praktyczny.doc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.