Skocz do zawartości

Lista zbiorników IRENE bez dozoru


Fredek

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki dajcie linka do tej listy wycofanych bez dozoru TDT, szukam i ni hu... zmęczony jestem 12 godzin w pracy , bardzo proszę moderatora o wyrozumiałość :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dajcie linka do tej listy wycofanych bez dozoru TDT

 

Po co Ci ta lista, jak przyjedzie do Ciebie samochód z gazem to sprawdzisz czy ma ważny dozór na zbiornik i czy został dopuszczony przez TDT (wymagana pieczęć oraz podpis Inspektora tudzież Dyrektora TDT).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No otóż to że przyjechał kolega z nową instalacją zakładaną w renomowanej firmie w Poznaniu , faktura, homo, ble ble ble a dozoru brak, tylko ma poświadczenie z IRENE, wiesz nie chce go przegonić :razz: A z TDT to wiem ma być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No otóż to że przyjechał kolega z nową instalacją zakładaną w renomowanej firmie w Poznaniu , faktura, homo, ble ble ble a dozoru brak, tylko ma poświadczenie z IRENE, wiesz nie chce go przegonić :razz: A z TDT to wiem ma być

 

Bo zakładać mogą ale OBT z takim zbiornikiem nie przejdzie bez dopuszczenia zbiornika przez TDT.

Nie masz protokołu z TDT nie podchodzisz do OBT.

Tam gdzie zakładali mu instalację niech przełożą mu zbiornika na taki z którym można wykonać OBT.

W końcu to nie klient sobie życzył zbiornika określonej firmy tylko montażysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ma poświadczenie z IRENE,

 

Jeśli nie ma odbioru przez TDT to nici z badania - wrzuć scan tego poświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, klient niech się zgłosi do "montażysty" celem wymiany zbiornika lub dołączenia decyzji TDT. Z takim kwitkiem badania nie można wykonać :!: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężkie życie diagnosty , w sumie to jak te szachy :( Dzięki i pozdrawiam

Dlatego nie możemy sobie bytu pogarszać nietrafnymi decyzjami. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to na tym poświadczeniu nie wiadomo czy jest to data badania zbiornika czy ważności badania.Czyli dla nas to poświadczenie nic nie mówi.Musi być decyzja TDT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym tygodniu był klient z poświadczeniem UTD jak powiedziałem ,że nie zacznę badania wykonał telefon do właścicielki firmy montującej notabene swojej znajomej,która chciała mnie przekonać o wygranej sprawie sądowej przez producenta zbiorników.... i na jakiej to podstawie nie chcę wykonać badania i mam wystawić zaświadczenie dlaczego nie wykonam badania!Zapytałem grzecznie na jakiej podstawie mam wystawić te zaświadczenie ...... i oddałem telefon klientowi bo piana zaczęła wychodzić przez słuchawkę.Nie ma to jak znajomego wsadzić na minę.

Słyszałem też o przypadku wymiany zbiornika przez montażystę na odpowiedni bez ponoszenia kosztów przez klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem też o przypadku wymiany zbiornika przez montażystę na odpowiedni bez ponoszenia kosztów przez klienta.

jeszcze do niedawna InterCars wymieniał zbiornik Irene zakupione u nich na inne z decyzją TDT ale już nie bardzo się kwapią bo to w zasadzie nie ich wina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.