Skocz do zawartości

STACJA.sql - WYBIERZ NAJLEPSZY PRODUKT TARGÓW TTM ...


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda to prawda - system STACJA.sql (v. 10) działa w chwili obecnej na wybranych kilkunastu SKP na terenie całego kraju, ale - zetknęła się z nim już całkiem spora grupa osób ...

Ciągle jeszcze umieszczamy w nim nowe rzeczy, doskonaląc równocześnie dotychczasowe rozwiązania, sprawdzone w wersji Paradoxowej (v.9).

 

Byłoby mi bardzo miło, gdybyście - będąc oczywiście do tego przekonanym - oddali głos na ten właśnie produkt ... :D :D :D

 

WYBIERZ NAJLEPSZY PRODUKT TARGÓW TTM

http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow_2012/ttm_glosuj/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • jjk1972

    6

  • Norbert Jezierski

    5

  • blakop

    5

  • kowal

    4

Byłoby mi bardzo miło, gdybyście - będąc oczywiście do tego przekonanym - oddali głos na ten właśnie produkt

 

Jest to jak na ten czas wyraźny lider :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby mi bardzo miło, gdybyście - będąc oczywiście do tego przekonanym - oddali głos na ten właśnie produkt ... :D :D :D

 

czyli takie delikatne nakłanianie do poświadczenia nieprawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli takie delikatne nakłanianie do poświadczenia nieprawdy

Też tak to odebrałem, zwłaszcza, że mam informacje od osby pracujacej na nowej wersji STACJI, że ten program wcale taki dobry nie jest :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby mi bardzo miło, gdybyście - będąc oczywiście do tego przekonanym - oddali głos na ten właśnie produkt ... :D :D :D

 

czyli takie delikatne nakłanianie do poświadczenia nieprawdy.

 

Musiałbyś mieć pewność, że w/w produkt jest do kitu, wtedy to stwierdzenie miało by rację bytu, natomiast na podstawie pracy z wcześniejszą wersją programu oraz podejścia do użytkownika ze strony norcomu, ilości aktualizacji, forum, można wnioski wyciągnąć i na ich podstawie mieć przesłanki do zagłosowania, na marginesie zawsze możesz zagłosować na inne produkty ;)

 

ps. można głosować raz dziennie z każdego ip, sprawdzone empirycznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na swojej macierzystej stacji poprzedni program. natomiast na drugiej stacji mam przyjemność z nowym programem - za skomplikowany jest on. po co te zmiany - domyślam się. skoro ma on byc na wszystkich stacjach w kraju - wymaga on dopracowania przez twórcę lub twórców. jest on za bardzo domyślny. :(:?:-?:-(:nook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli takie delikatne nakłanianie do poświadczenia nieprawdy.

 

Momencik - autor napisał wyraźnie:

 

będąc oczywiście do tego przekonanym

 

Czyli masz głosować, jeśli faktycznie tak uważasz.

 

Co innego gdyby napisał "głosujcie na mój produkt" - tak po prostu. Ale zaznaczył wyraźnie, że głosowanie ma być tylko wtedy, kiedy jesteście przekonani - gdzie więc tu nakłanianie do poświadczenia nieprawdy??? Nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm Ci co mieli kontakt z tym programem mogą coś powiedzieć, inni nie koniecznie.

Stary program jest nie zły, nowy powinien być lepszy o doświadczenia......... :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na swojej macierzystej stacji poprzedni program. natomiast na drugiej stacji mam przyjemność z nowym programem - za skomplikowany jest on. po co te zmiany - domyślam się. skoro ma on byc na wszystkich stacjach w kraju - wymaga on dopracowania przez twórcę lub twórców. jest on za bardzo domyślny. :(:?:-?:-(:nook

Jesteś pewien że piszesz o programie STACJAsq czy o programie Stacja 2000/ Stacja 2008?

Stacjasq nie znam, natomiast 2008 jest rzeczywiście mało intuicyjna ale można się do niej szybciej przyzwyczaić niż do Patronata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - absolutnie nie udzielam się na temat dyskusji o programie, bo go nie znam, ale przypomniał mi się taki stary żart dotyczący w ogóle oprogramowania komputerowego.

 

"Co to znaczy nowa wersja programu?

 

Stary program + nowe błędy"

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tak - jeśli chodzi o ewentualne niedociągnięcia wersji SQL - proszę o troszkę czasu.

Może być lepiej i będzie - nie jesteśmy niestety w stanie wszystkiego zrobić od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Norbercie. Zgadzam się z Panem. Uważam, że wszelkie niedociągnięcia zostaną w porę zauważone i poprawione.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie coś, co nie rodzi się w bólu i nie wymaga pracy ?

Ja - nie :(

 

Dzięki za wyrozumiałość. W razie problemów - jestem do dyspozycji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie styczność z obydwiema wersjami Programu Stacja 2008.

Przesiadka na SQL-a wymaga oduczenia starych nawyków. To nie podlega dyskusji.

Jednym słowem:wersja SQL-owa Stacji to jest - "całkiem inna bajka".

Na pewno wersja SQL Stacji ma przyszłość przed sobą. Programiści z Norcomu robią co mogą aby właśnie wersja SQL-owa była "perełką" na rynku programów obsługujących SKP.

 

P.S. Pozdrowienia dla całego zespołu pracującego nad wersją SQL Stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Głosik poszedł. Jest 38% i niewiele brakuje by z 2 pozycji przejść na 1 :-).

Co do SQL to trzeba jeszcze parę rys na tym diamencie wypolerować ale jak to nazwał przedmówca jest

"perełką"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.