Skocz do zawartości

ile kasujemy za wykonanie dipu


kisielsrem

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli wykonujesz badanie okresowe pojazdu przed pierwszą rejestracją to nic ( klient płaci tylko za okresowe), a w innych przypadkach nie wystawiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak to sie kończy jak się gada z blond klientką i równocześnie klika na forum

 

No widzisz... a ja tam mam podzielną uwagę. Potrafię olewać wiele rzeczy naraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psuj napisał/a:

Potrafię olewać wiele rzeczy naraz.

 

Wszystkie oprócz blondynek, mam nadzieję ,,,

 

To zależy od blondynki :D:D:D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cene masz w cenniku za ustalenie danych 60 zł

Do badania dodatkowego za 60 nie wystawiasz DIPu,,,

przestańcie mieszać ,,,

 

Parę tygodni temu rozmawiałem z pewnym diagnostą z dużo większym stażem niż ja i upierał się, że się dip wystawia przy ustaleniu danych.

Chciałem wytłumaczyć dlaczego nie wystawiam, ale nie dał się przekonać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę tygodni temu rozmawiałem z pewnym diagnostą z dużo większym stażem niż ja i upierał się, że się dip wystawia przy ustaleniu danych.

Chciałem wytłumaczyć dlaczego nie wystawiam, ale nie dał się przekonać:)

 

Niektórych nigdy nie uda się wyprowadzić z błędu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Twoim zdaniem , to najlepiej żeby tych starych coś zjadło! albo chociaż jakaś drobna epidemia ich dopadła. Ty też będziesz kiedyś stary i pewnie gorszy od obecnych wiekowych diagnostów, bo to Tobie zmieniają się latka pracy do emerytury.

Zyczę wszystkim dużo siły i zdrowia bo wiele lat pracy przed nami ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jest to zakazane wystawic dip. wraz z zaświadczeniem o ustaleniu danych do

 

rejestracji ? :) jest to po prostu uśmiech w strome wk. :( bo jest to tak :chciałem zarejestrować pojazd - przegląd z zagranicy mam ważny , pani z wk. przegląda i mówi :trzeba jechać na skp. żeby diagnosta uzupełmił dane potrzebne do rejestracji poj.klient pyta : jaki dane :pani mówi :diagnosta będzie wiedział, zamiast wystawic skierowanie na dodatkowe badanie na którym powinno się napisac jakie dane są pani do rejestracji potrzebne , tylko się nie chce :( więc niektórzy diagności walą cały dip. żeby sobie palców nie łamać przy wypisywaniu np. dziewieciu danych do rej. np w przypadku np. dowodu z Belgii :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc niektórzy diagności walą cały dip. żeby sobie palców nie łamać przy wypisywaniu np. dziewieciu danych do rej. np w przypadku np. dowodu z Belgii

Chyba wszystkie programy na skp mają tabelki dla uzupełnienia brakujących danych. Danych, które są w DR nie musisz do tabelki powielać,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystkie programy na skp mają tabelki dla uzupełnienia brakujących danych. Danych, które są w DR nie musisz do tabelki powielać,,,

:ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Twoim zdaniem , to najlepiej żeby tych starych coś zjadło! albo chociaż jakaś drobna epidemia ich dopadła. Ty też będziesz kiedyś stary

 

Wyluzuj. Regan już jest stary ::D::D::D

 

 

Ale mi się zaraz oberwie... ;D;D;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tabelka w Patronacie nie przewiduje np. wymiarów ,rozstawów osi .koloru i innych . :)

 

W tabelkach, które widuję, nie ma też wpisanego podrodzaju pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.