Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

markes30

"Wystąpił błąd podczas podpisywania"

Polecane posty

markes30

Potrzebuję pomocy. Podczas wysyłania do CEPiK normalnie mnie loguje, widzę wszystkie wcześniej wysłane pliki , wybieram nowy do wysłania, wpisuję kod i zatwierdzam, po czym wyskakuje mi okienko z komunikatem: "Wystąpił błąd podczas podpisywania" Użytkownik został wylogowany.

Miał ktoś taki przypadek?

Czy coś jest u mnie nie tak?

ijm

Czegos takiego jeszcze nie mialem. Wyglada na blad zwiazany z karta, progran ncard dziala normalnie?

IVVO

Miałem tak jak Java źle działała. Wszystko było dobrze do momentu wpisania kodu i dodania paczki a później wylogowało z takim komunikatem ale najpierw sprawdz - jak link wyżej

markes30

Na tej stacji o której pisałem raz dziennie dzwoni ktoś z CEPiKu, łączy się zdalnie coś miesza i nada nie działa. Przesłane zostały do CEPiKu jakieś pliki i czekamy.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.