Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Polecane posty

Janusz S

Koledzy czy wiecie może co zmieniło rozporzadzenie MSW zdnia 16 kwietnia w sprawie opłaty ewidencyjnej jesli chodzi o SKP? Zauważyłem,ze w sprawozdaniu z opłat jest mała zmiana (dodanie jednej pozycj przesuwa SKP na poz.8) wiec trzeba by to w programie SKP chyba zmienic. Moze ktos wie cos wiecej

Psuj

Z naszego punktu widzenie to chyba tylko jest deko inny wzór sprawozdania. W stacji już są aktualne, no chyba, że ktoś nie ściągnął aktualizacji

scob

Dokładnie jak wyżej Pan Psuj zauważył: z punktu widzenia użytkownika programu - "nowy" wzór sprawozdania, nowa podstawa prawna drukowana na potwierdzeniach pobranej opłaty.

W 9-ce już jest v9.3.8 , 10-ka właśnie się "wysmaża" ;)

Psuj
Pan Psuj

Na Pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze... ja nie mam ani jednego, ani drugiego... :?

Jacdiag
ja nie mam ani jednego, ani drugiego... :?
czyli zostaje i

;D

Psuj
czyli zostaje i

W moim wypadku to tylko ta kropka znad "i", ale pocieszam się, że niektórzy mają gorzej...

marbie

Mamy też OE za wydanie zaswiadczenia ADR. Kto ja pobiera?

Psuj
Mamy też OE za wydanie zaswiadczenia ADR. Kto ja pobiera?

TDT?

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.