Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

dawid018

motocykl z hakiem

Polecane posty

dawid018

witam.wczoraj miałem pana na przegladzie 3 kołowym Harleyem.

Motocykl z 2007 roku sprowadzony ze stanów ale już zarejestrowany.motocykl mial zamontowany hak(brak wpisu w dowodzie)i pan chciał by go wbić w dowód.ogólnie nie wiem jak do tego podejść.niby homologacja na kuli jest,zamontowane solidnie w fabryczne miejsca,instalacja ok.czy wystarczy ze zrobię mu dodatkowe i wystawie zaświadczenie??

ogólnie nie miałem nigdy takiego wynalazku i mam problem ::D

Jacdiag
.czy wystarczy ze zrobię mu dodatkowe i wystawie zaświadczenie??

PoRD Art. 71.

4.Zespół pojazdów składający się z pojazdu samochodowego o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t i przyczepy albo autobusu i przyczepy może być dopuszczony do ruchu po uzyskaniu odpowiedniej adnotacji w dowodzie rejestracyjnym pojazdu silnikowego, dokonanej na podstawie przeprowadzonego badania technicznego. Przepis ten nie dotyczy motocykla.

:D:cool:

DARIO64
czy wystarczy ze zrobię mu dodatkowe i wystawie zaświadczenie??

Przeczytaj art.71 PoRD - paragraf mówiący o haku nie dotyczy motocykli.

Nie musi mieć wpisu w DR.

dawid018

podziękować panowie.

c64club

A co do konstrukcji i homologacji haka - to ma być hak samochodowy z homologacją czy wydumki jak za dawnych czasów też bez problemu mogą być? Takie podobne do haka jak w cieżarówkach - z bolcem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.