Skocz do zawartości

problem z wymianą DR, zagubiony stary DR


marzencia86

Rekomendowane odpowiedzi

chcę mieć papiery na ciągnik, jest on w 100% sprawny.

 

jak juz pisałam wcześniej Pani kazała przynieść oświadczenie że ciągnik zbudował ojciec z części własnych, wczoraj odrzuciła to gdyż traktor był zarej. jako składak na oryg częściach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo kupić od sąsiada (spisać umowę) to podwozie z takim numerem z adnotacją, że nie pochodzi z pojazdu zarejestrowanego w Polsce :x

No i jeszcze z zaznaczeniem że część jest "oryginalna" :cool: ,

cokolwiek to znaczy... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

witam Panów. ruszam dzisiaj do WK z tą moją nieszczęsną '60 (c360;)) wypisałam pięknie oświadczenie iż ciągnik ojciec zbudował z oryginalnych cześci, jednak na dzień dzisiejszy nie pamięta gdzie i nie ma już dowodu zakupu tych części... trzymajcie za mnie kciuki bo znając charakter Pani kierowniczki dziś znów pogna mnie gdzie pieprz rośnie...

 

a powiedzcie czy owa Pani może skierować mnie na obt do oskp odległej o 50 km jak w mojej miejscowości jest oskp?? kiedyś powiedziała, że nie skieruje mnie tam gdzie będę ja chcieć tylko gdzie ona będzie chciała, a wiecie jechać 50 km ciągnikiem?! a mając niespełna kilka km?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie czy owa Pani może skierować mnie na obt do oskp odległej o 50 km
powiedziała, że nie skieruje mnie tam gdzie będę ja chcieć tylko gdzie ona będzie chciała

Z tonu wynika, że ta pani wszystko może, widać ona nie ma już przełożonych,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowniczce idzie tylko o to żebyś nie pojechała na to badanie bo daleko.

Podjedź samochodem na tę wskazaną przez kierowniczkę OSKP i pogadaj co i jak.

Zawsze możesz powiadomić CBA że urzędnik WK wraz z właścicielem OSKP .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic nie zalatwilam.kierowniczka na urlopie.sprawdzily tylko w bazie ten nr z mostu ktory podlam w oswiadczeniu okazalo sie ze byl on w bazie(tak przynajmniej zrozumialam)bo gadaly miedzy soba..

 

[ Dodano: 16-08-2012, 12:49 ]

zostałam dzisiaj wezwana do Pani kierownik.. (dopiero będzie wściekła, że musiała przerwę w urlopie zrobić) mam dostarczyć dowód zakupu mostu tylnego.. (skąd ja po trzydziestu latach go wezmę????!!!!!)

 

numer który podałam nie był nigdy wydany w WK.. nie mam pojęcia co to znaczy

 

[ Dodano: 16-08-2012, 21:22 ]

wybaczcie że piszę pod postem, ale nie znalazłam opcji 'edytuj'

 

no więc tak.. sprawa jest nie do załatwienia(sprostowania)gdyby nie było nr na moscie bądź miałabym dowód zakupu (z lat '80!!!!) byłoby wszystko ok, bo albo w pierwszym przypadku dostałabym skierowanie na nabicie nr, albo w drugim, sprostowanie w dokumentach.. jednak dowodu zakupu brak.

 

Pani doradziła, zakupić nowy most i wtedy procedura wiadoma, albo kupić most z kompletem dokumentów (dowód rej+OC). dla mnie to delikatnie mówiąc poronione, nie z mojej winy mam pójść w koszta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.