Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

IVVO

Czy grozi nam wymarcie

W jakim przedziale wiekowym jesteś  

47 użytkowników zagłosowało

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Zaloguj się lub zarejestruj, aby zagłosować w ankiecie.

Polecane posty

IVVO

Mam wielu kolegów diagnostów. Kiedyś zauważyłem, że wszyscy są deczko młodsi lub starsi ode mnie. Ja osobiście jestem w przedziale 40-50 Właściwie chłopaków w wieku poniżej 30-stki bardzo mało jest na stacjach. W związku z tym zadaję pytanie - Kto przyjdzie po nas- my wiecznie żyć nie będziemy -nie wiem , czy tylko w mojej okolicy "trąci naftaliną " czy jest to tendencja ogólna, a może młodzi poddają się słysząc o wielokrotnych podejściach do egzaminu. Dlatego pytanie- w jakim przedziale wiekowym jesteś

DARIO64

Szkoda że za kumpli z innych stacji nie można kliknąć ,jeden w tym roku wylatuje na emeryturę ,2 -przedział 40-50 ,1 -przedział 30-40 . Po innych stacjach w większości przedział 40-50 lub starsi ,młodych mało .

Jacdiag

a na forum ...

Statystyka wiekowa

Ilość użytkowników w rankingu 1312 Średnia wieku 37,59

Najmłodszy użytkownik sisters Wiek najmłodszego 13

Najstarszy użytkownik CJA Wiek najstarszego 102

:D

Qnick

U mnie ja jestem najmłodszy z przedziału 30-40 a reszta na mojej SKP z przedziału 50-60, ale znam po okolicach kilku z mojego przedziału wiekowego młodszych jakoś mało jest chyba.

Regan55
Dlatego pytanie- w jakim przedziale wiekowym jesteś

Ja juz jestem w wieku"dojrzałym".... ;)

Młodych,powiedzmy w wieku pomiędzy 30-40 to widziałem jak przydzodzili i pytali sie o pracę... :)

Janusz1971

U mnie na stacji też wszyscy dojrzali bo ja i kolega 40-50 a druga zmiana 50-60 a na naszej 2 stacji pracuje "młody" 2 miesiace po egzaminie przedział 25-30 dokładnie nie wiem ile ma lat ale jak to u nas mówią "smark"

IVVO

Nie mogę zagłosować za mojego zmiennika ale ostatnia grupa 68+emeryt ale nie którzy młodsi przy nim "wymiękają". Ja przypuszczam, iż grupa 40-50 to ludzie ustabilizowani i pracodawca dobrze o tym wie. Mamy" połapane" właściwie wsiądzie, przywiązujemy się do firmy, wszyscy nas znają a my znamy wszystkich, z urlopów i zwolnień właściwie nie korzystamy , jak chcemy pare dni wolnego to je dostaniemy, nie dożyjemy emerytury ........ i wiele innych przymiotów. :D

JANUSZ60
Ja juz jestem w wieku"dojrzałym"....

To całkiem jak ja, 18 + ,,, ale znam w okolicy czynnych diagnostów od 25 do 73 lat ,,,

IVVO
To całkiem jak ja, 18 +

Troszeczkę poszedłeś po bandzie-minimum technikum + 5-lat praktyki + podejścia do egzaminów- więc około 28+ He He He.... :D:D:D Nie odmładzaj się - babki lubią dojrzałych a nie młokosów którzy nogą im zrobić..... krzywdę

JANUSZ60
Troszeczkę poszedłeś po bandzie

No chyba nie uwierzyłeś, że obaj z Reganem mamy po 18,,,

Ja podniosłem czwarta linijkę ankiety, a Regan popatrz gdzie wisi samotny ,,,

danielg539

Nie martwcie się o młodzież, bo zanim dociagniemy do 67 lat to pewnie ktoś się znajdzie na nasze miejsce :)

eborg

Taaaaa , niezastąpieni nie jesteśmy. :cool:

IVVO

Popieram - już zastanawiam się jak długo jeszcze wydycham w kanale - trzeba będzie poszukać stacji z podnośnikiem

eborg

Nie wygłupiaj się.

Chyba nie chcesz powiedzieć, że robisz tematy mechaniczne?

IVVO
Chyba nie chcesz powiedzieć, że robisz tematy mechaniczne?

Na szczęście jestem diagnostą ale kanał mamy na granicy dopuszczenia -1.35 :D a ja mam 1.8- czasami garbaty już wysiada.

JANUSZ60
osobiście jestem w przedziale 40-50
czasami garbaty już wysiada.

Porobisz jeszcze ze 20, to się nawet schylać nie będziesz musiał,,,

eborg

Dla IVVO i mnie, 20lat to chyba nie realne (oczywiście nie ubliżając IVVO ).

ijm

Jestem z przedziału 40-50 czyli młody :-) , a moi zmiennicy z 60-70 czyli trochę starsi :D .

Wyginąć nie wyginiemy na drugim miejscu jest przedział wiekowy 30-40 czyli jeszcze sporo lat pracy. A jest nadzieja że przejście na emeryturę zostanie opóżnione. Żeby nie było zdecydowanie nie popieram pis :D

IVVO

Czyż bym miał doczekać emerytury-dzięki za wiarę w naszą długowieczność :D 40-50- rządzi :ok- i prosze mie tutaj bez żadnych epitetów...

jurek014

Moim zdaniem młodych ludzi jest tak mało, gdyż przede wszystkim trzeba zdobyć doświadczenie w zawodzie, a po drugie jest to jakby spokojna starość w branży samochodowej. Szczeble kariery są ubogie, w zasadzie dwa (diagnosta, kierownik SKP) a

w kwestii poprawy finansów można tylko awansować na kierownika SKP lub zmienić pracodawcę. Może zbyt szorstko napisałem ale takie są realia.

pentagram
40-50- rządzi

Dokładnie :D .

DARIO64
40-50- rządzi

Popatrzcie jak to się zmieniło ,17 lat temu rządził przedział 30-40 . SKS :evil:

darkdog
Popatrzcie jak to się zmieniło

Strasznie Dareczku czas niestoi :D tylko zapier......la :(

JACEK GUZ

My nie dinozaury-choć faktycznie przedział 30-40 to jeszcze młokosy w zawodzie do których i ja się zaliczam,poza mną na stacji panowie 50-60 :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.