Skocz do zawartości

Rejestracja anglika


Dabek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

z tego co na studiach słyszałem od gościa z ITS, który pomaga tworzyć te gówno to chcą zrobić tak, że owszem będzie można rejestrować angola ALE ... miejsce kierowcy ma być przystosowane do ruchu prawostronnego, lusterka tak samo, wycieraczki, światła i miejsce kierowcy ma umożliwiać obserwację drogi od osi jezdni czy jakoś tak. Czyli ... dupa z króla :D rejestrować będzie można kto zabroni :) ale warunki musi spełnić.. czyli przełożyć wszystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ... dupa z króla :D rejestrować będzie można kto zabroni :) ale warunki musi spełnić.. czyli przełożyć wszystko :D

Wybacz, ale mówisz jak gdybyś nie wiedział ile pojazdów porusza się dziś po naszych drogach nie spełniając, niekiedy podstawowych warunków ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czyja to jest wina ? Diagnostów a później policjantów... Też o tym nie wiesz ? W Waszych szeregach i w moich jest tylu baranów, że szkoda gadać...

Wczoraj zatrzymałem 3 samochody na HIDach, BT tydzień temu , miesiąc i pół roku. Wszyscy twierdzili że od 3-4 lat tak jeżdżą... I czyja to wina ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - u mnie jest chyba z 6-8 stacji, nawet nie wiem dokładnie. Mogę dać sobie rękę uciąć za 1 stację. A skoro zatrzymuje np 10 kierowców i 10 mi mówi podając 2-3 te same miejsca, że jeszcze ustawiali im te HIDy przy urządzeniu to nie wydaje mi się, żeby je zmieniali na BT, tymbardziej ludzie w wieku 50lat... :-( a wyjeżdżając poza granicę powiatu to zastanawiam się czy ktoś poza moimi stronami widzi czym się różni *^&%stwo od normalnych świateł :shock:

 

co do mandatu to jak jakiś młodzik to piszę 100- 200zł. Za drugim razem planuję 400-500 ale nie trafia się już drugi raz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czyja to jest wina ? Diagnostów a później policjantów... Też o tym nie wiesz ?

Wiem o tym ja i Ty też, to ciągle za mało, by zmienić mentalność narodu,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czyja to jest wina ? Diagnostów a później policjantów... Też o tym nie wiesz ?

Wiem o tym ja i Ty też, to ciągle za mało, by zmienić mentalność narodu,,,

 

Wina to jest tych baranów co to zakładają, a mówią że już 3 lata jeżdżą bo jeżdżą tylko jaki problem jest to przełożyć przed BT, sam znam ze swojej autopsji takie przypadki i cóż mogę zrobić więcej jak na BT ma żarówki a godzinę później już są HID'y.

 

Zatrzymywać DR, karać na maksa aż samo się wypleni.

A tak swoją drogą z moich obserwacji to jak HID jest założony do reflektora soczewkowego to jeszcze to dobrze świeci pod względem granicy światła i cienia, ale spryskiwacza i samopoziomowania brak i N, ale jak to jest włożone do reflektora z odbłyśnikiem to już jest tragedia ze świeceniem bo świeci wszędzie tylko nie na drogę.

 

p.s. Na moim terenie też jakoś tego mniej ostatnio jeździ, może Policja się też za to wzięła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszego co miałem to Opel Kadet :)

a wczoraj trafił mi się Volvo XC70 - siara totalna, 2005 ale takie gówno włożone, że z kilometra go widziałem i Laguna 2002 rok, też siano dodatkowo źle ustawione, waliło po oczach a babka `ale one przecież słabo świecą ` :)

chyba z tematu zjechaliśmy :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie, starszych ludzi nie podejrzewam o przekładki więc grzecznie tłumaczę i z tego co widzę to zmieniają te światła. Młodziki głupka rżną, że tak można, że mają spryski itd :-? jak już piszę pokwitowanie to nagle przypomina im się, że mają żarówki na wymianę. Chowam więc pokwitowanie i wyjmuję... yhy bloczek mandatowy 8) czasem ktoś uparty próbuje szczęścia ale trzeciego razu jeszcze nikt nie spróbował :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.