Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

zulus1980

Pomyłkowo zapisane badanie w rejestrze.

Polecane posty

zulus1980

Witam.Przyjechał klient na poprawę zaświadczenia z badania technicznego.Wpisując nr.rej pojazdu chciałem wejść w historie badań.Zatwierdziłem ponownie badanie z dzisiejszą datą.Można jakoś wyjść z tej sytuacji?

pentagram
Zatwierdziłem ponownie badanie z dzisiejszą datą.

Jest to korekta wykonana dzisiaj, dla badania z datą wcześniejszą.

eborg

Miałem taki przypadek.

W uwagach napisałem "badanie anulowano ze względu na błędny wpis"

Czy dobrze(?)- tego nie wiem.

Chyba najrozsądniejsze wyjście.

......

Badanie - rozumiem - weszło mu z dzisiejszym numerem i datą.

Janusz S

jJeśli poprawiłes badanie w rejestrze to mozesz to zatwierdzic tylko z dzisiejszą data, nie cofniesz daty bo sie nie da- i tak musi byc.

chyba,ze zle zrozumiałem pytanie

zulus1980

tak ale właśnie o to chodzi że zamiast korekty do badania zrobiłem następne...Przeglądałem historie i nie wiem sam jak ja to zrobilem...

Janusz S

Program nie pozwala usunac badania(usunac wpisu),ale mozna badanie wyiksowac i po zatwierdzeniu bedzie ono widoczne ale bez wprowadzonych danych

tak tez podpowiada pomoc programu patronat

pentagram
ak ale właśnie o to chodzi że zamiast korekty do badania zrobiłem następne...Przeglądałem historie i nie wiem sam jak ja to zrobilem...

Na jakim programie pracujesz?.

zulus1980

stacja 2000

[ Dodano: 13-11-2012, 12:57 ]

czyli anulować i opisac??

Psuj
czyli anulować i opisac??

Tak. I tylko tak. Żadnego wyiksowania.

Daniel Braś

dzięki będzie na przyszłość

Demart

Panowie piszę tutaj żeby nie zakładać nowego tematu. A mianowicie wczoraj (pierwszy dzień jako diagnosta) na badaniu miałem motorower i nie pamiętam jaki dałem termin następnego badania w programie Patronat. Moje pytanie jest takie czy jak zaznaczyłem w programie że jest to motorower to czy program sam zmienia termin na dwa lata czy nadal zostaje rok? Oczywiście w dowód wbiłem 2lata.

Regan55
Moje pytanie jest takie czy jak zaznaczyłem w programie że jest to motorower to czy program sam zmienia termin na dwa lata czy nadal zostaje rok?

Nie znam Patronatu.Ja pracuję na programie XXX XXX ktory okresla tnbt z automatu na 2 lata.Nie ma zadnej tragedii.Jutro to sprawdzisz i najwyzej poprawisz-zrobisz korektę..... :)

JANUSZ60
czy program sam zmienia termin na dwa lata

W różnych wersjach oprogramowania było różnie, wiem ze najnowsza wersja nie obcina do pięciu lat od pierwszej rejestracji, natomiast z motorowerem, ciągnikiem rolniczym czy autobusem nie było nigdy problemu,,,

Demart

Nie znam Patronatu.Ja pracuję na programie XXX XXX ktory okresla tnbt z automatu na 2 lata.Nie ma zadnej tragedii.Jutro to sprawdzisz i najwyzej poprawisz-zrobisz korektę..... :)

Tak tylko że na stacji będę dopiero w sobotę. Jest to narazie moja dodatkowa praca. Jak poprawię dopiero w sobotę to chyba też się nic nie stanie? Czy może się mylę?

Jacdiag
Tak tylko że na stacji będę dopiero w sobotę.

to jutro z rana zadzwoń do zmiennika i się dowiesz jak to wygląda w rejestrze :D

wadi

Jeżeli po wpisaniu VIN program automatycznie poprawnie określił markę i rodzaj pojazdu,lub gdy pojazd jest w bazie to daty nie trzeba poprawiać,przy ręcznym wprowadzeniu rodzaju pojazdu, na datę trzeba uważać.

dasmol

Ostatnio miałem auto z 1998 ,pierwsza w kraju 2011-11-xx i z automatu TNBT za 2lata w PATRONACIE musiałem poprawić na rok ,więc trzeba uwazać szczególnie po każdej aktualizacji programu do nowszej wersji .

Regan55
więc trzeba uwazać szczególnie po każdej aktualizacji programu do nowszej wersji .

To zalezy jak masz ustawiony tzw."datownik".Jezeli jest w ustawieniu automatycznym to sam określa datę nastepnego badania....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.