Skocz do zawartości

Etapy egzaminów


spoxx2006

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiemy jest to niezależne badanie od badania okresowego. Dla pewności jeśli robię nowe badanie na 100 to termin ustalam na pół roku niezależnie od tego kiedy się kończy OBT , prawda ? Dlatego teoretycznie autobus może mieć ważne badanie na 100 ale nie ważne okresowe.
Wszystko się zgadza. Raczej nie powinno być takich zawiłości na egzaminie, ale wiedzieć warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 285
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • spoxx2006

    68

  • Grzegorz Łódź

    59

  • mamil_km

    26

  • biker100

    19

Top Posters In This Topic

Posted Images

A przy wyznaczaniu następnego terminu należy zawsze zgodnie z kalendarzem tak aby na przykład nie pisać dat nie istniejących czyli jak robię 31 dnia miesiąca następne nie wypadło 31 lutego. Wtedy daję do końca lutego czy 2 marca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też od daty , do daty.

Co nie zmienia postaci rzeczy, że " od daty , do daty" , to jest jednak rok i jeden dzień (lub pół roku i jeden dzień).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WZZ-Wykuj Zalicz Zapomnij co najmniej 80%

Teorię już mam za sobą (za drugim razem ) :) a jutro to już praktyczny :) więc chyba nie 80% tylko po egzaminie 40 % ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisujemy się na "browca" po zdanym, czyli pchniętym egzaminie. :lol:

 

No i niestety... Muszę stawiać piwo :) !! :evil:

Dziękuję wszystkim za pomoc i cierpliwość. Na pewno każdy z pomagających tu na forum ma swój udział w moi sukcesie, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Powiedzcie mi wyniki z egzaminu teoretycznego są od razu czy są wysyłane listownie do domu.

Pozdrawiam

 

Wyniki z egzaminu teoretycznego są odczytywane ok. 1h po egzaminie, w pierwszej kolejności wyczytywane są osoby, które zaliczyły wszystkie części egzaminu następnie te które mają zaliczoną część pierwszą i którąś z części pozostałych do uzupełnienia. Do około 2 tyg. przyjdzie oficjalne pismo z TDT-u do domu z wynikami.

 

[ Dodano: 11-07-2013, 15:47 ]

No i niestety... Muszę stawiać piwo :) !! :evil:

gratulacje Kamil. :piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno każdy z pomagających tu na forum ma swój udział w moi sukcesie

Napisz później co miałeś na egzaminie, to też bedziesz miał swój udział w sukcesie innych zdajacych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Do około 2 tyg. przyjdzie oficjalne pismo z TDT-u do domu z wynikami.

 

Raczej trzy tygodnie do miesiąca, przynajmniej tak jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja już po...

niestety...

 

też stawiam piwo !!!

 

Udało się, choć nie powiem było ciężko momentami. Kilka razy nie pamiętałem jak się nawet nazywam :-D. Zadanie to badanie dodatkowe pojazdu FL, Star A200 z 1992 r. DMC pojazdu 10500 kg. Do tego pytanie, dodatkowe o układy w pojeździe FL niezabezpieczone bezpiecznikami. Do tego wszystko co dotyczyło tego konkretnego egzemplarza + inne sprawy związane ze zwalniaczem, ABS-em, ogranicznikiem gdyby musiały być zamontowany.

Czyli praktycznie wszystko co dotyczy FL-i.

Wypełnienie zaświadczenia.

Ale już po :twisted::D

To co Kamil kiedy będziesz u Teściów? Trzeba się spotkać i obgadać egzaminy.

 

Jak również z tego miejsca, naprawdę dziękuję wszystkim za cenne rady!!! Każdy kto mi pomagał przez te kilka miesięcy, niesamowicie przyczynił się do tego mojego - małego sukcesu :D. Na prawdę zdaję sobie sprawę, że czasami moje pytania mogły się wydawać głupie, niemniej jednak dziękuję za cierpliwość i pomoc. Szczególne podziękowania dla Grzegorza Łódź, który wiele mi wytłumaczył czy tu na forum, czy poprzez PW. Jak tylko będę w Łodzi na pewno stawiam :piwo - choć ja szczególnie nie przepadam za alkoholem ale co tam :-D

 

Oczywiście to nie koniec przygody z tym forum, zamierzam tu zostać i uczyć się dalej. Tak naprawdę to dopiero początek.

Ale.... przecież damy radę !!! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja już po...

niestety...

 

też stawiam piwo !!!

 

Gratulacje spoxx2006

że czasami moje pytania mogły się wydawać głupie
pamiętaj nie ma głupich pytań ... zwłaszcza z aktami prawnymi dotyczącymi naszej profesji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pomoc i cierpliwość

dlatego tu jesteśmy,żeby w miarę sobie pomagać :) Gratulacje ::hey

Udało się, choć nie powiem było ciężko momentami

najważnieszę że się udało :piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.