Skocz do zawartości

Etapy egzaminów


spoxx2006

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz ta część przede mną, w której trzeba znaleźć pracę jako diagnosta.

Naprawdę jeszcze raz wielkie dzięki :pada::pada::pada::pada::pada::pada::pada:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 285
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • spoxx2006

    68

  • Grzegorz Łódź

    59

  • mamil_km

    26

  • biker100

    19

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za dziękuję się nic nie kupuje moi drodzy. Zapraszam do działu spotkania/zloty itd...

Chyba nie myśleliście, że te wirtualne piwa to tylko tak sobie?? :evil:

Najbliższe spotkanie we wrześniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ta część przede mną, w której trzeba znaleźć pracę jako diagnosta.

Naprawdę jeszcze raz wielkie dzięki

Gratulacje!!!!Nie ma za co :ok

 

[ Dodano: 11-07-2013, 18:16 ]

Jak tylko będę w Łodzi na pewno stawiam - choć ja szczególnie nie przepadam za alkoholem ale co tam

To sobiem chociaż popatrzymy na nie :)

 

Piwko za Twje dążenie do sukcesu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego - teraz się nie migaj! Zwykłą kolację czy kawę też można postawić.... Ostatecznie zestaw w Mc ;) - ale powiększony ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dołączam się do gratulacji i życzę powodzenia kolegom którym się nie udało.

Koledzy może jeszcze ktoś napisze co miał na praktycznym i jakie miał pytania.

Jak poszło w W-wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozliczymy kolegę na najbliższym zjeździe :) I proszę nie narzekać, że daleko :)

 

Fajne forum bo fajni ludzie tu są , chcę podziekować wszytkim którzy sie tutaj udzielają , duożo mozna sie dowiedzieć czytając . Acha byłbym zapomniał sie pochwalić :D zdałem dzisiaj teorię w Krakowie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha byłbym zapomniał sie pochwalić :D zdałem dzisiaj teorię w Krakowie .
no to gratulacje i powodzenia na egzaminie praktycznym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed ogłoszeniem wyników egzaminu powiedziano ...... Osoby które zakończyły część teoretyczna składają wniosek o dopuszczenie do egzaminu praktycznego ....... jednak nic nie wspomnieli o opłacie ani o wysyłaniu ksero opłaty.

W rozporzadzeniu jest tylko o cenie za poprawkowy egzamin praktyczny, Czyżby za pierwsze podejście do praktycznego się nie płaciło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby za pierwsze podejście do praktycznego się nie płaciło ?
Dzisiaj zdawałem 100-ki w Poznaniu :D - pytania były proste-w opisówce "szczegółowa budowa ogranicznika i sposób działania. Z porannej grupy 4 osoby zaliczyły całość i z 5 częściowo. Co do praktycznego to wysyłasz wniosek do TDT z prośbą o wyznaczenie terminu-jest bezpłatny-nie ma żadnego wzoru więc normalne pisemko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...-nie ma żadnego wzoru więc normalne pisemko

 

Czyli mogę wydrukować wniosek o dopuszczenie do egzaminu. Wykreślić wszystkie pozycje i dopisać "do egzaminu praktycznego" ?

Przecież jak ktoś ma do zdania tylko opisówkę to robi to samo tyle, że dopisuje "pytanie opisowe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę wydrukować wniosek o dopuszczenie do egzaminu. Wykreślić wszystkie pozycje i dopisać "do egzaminu praktycznego" ?

Ja pisałem ręcznie samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja gratuluję kolegom !!!

Mecher możesz napisać pismo na komputerze, wydrukować, podpisać się na nim odręcznie (ja o tym zapomniałem i o mały włos, a bym się na lipiec już nie załapał). Zeskanować je, przekonwertować na PDF i wysłać na maila TDT. Możesz również wysłać faksem, ale nie zapomnij napisać swoich danych, nr PESEL, oraz podpisać się, jak już wspominałem.

 

A ja się pochwalę, że dziś był pierwszy dzień bez książek, Ustaw i całej tej nauki.

No i wreszcie na dobre mogłem zająć się organizacją swojego ślubu, bo to już 24 sierpnia i przyszła żona miała trochę ale..., że się tylko nauką zajmuję :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie na dobre mogłem zająć się organizacją swojego ślubu, bo to już 24 sierpnia

:razz:

A tak poważnie to wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia osobistego....no i zawodowego :)

 

Myślę że to najlepszy moment na zamknięcie tematu pt."Etapy egzaminu" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:razz:

Wiem, wiem, jak wszyscy podchodzą do tematu ślubów :D:D

No, ale jak to mówią u mnie w pracy. Czemu mam mieć lepiej niż wszyscy pozostali :D

 

A tak poważnie to wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia osobistego....no i zawodowego :)

 

Dzięki, udało się to wszystko poukładać w miarę przyzwoitej kolejności i z tego najbardziej się cieszę, bo presja była duża :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeskanować je, przekonwertować na PDF i wysłać na maila TDT. Możesz również wysłać faksem, ale nie zapomnij napisać swoich danych, nr PESEL, oraz podpisać się, jak już wspominałem.

 

A zna ktoś adres mailowy do TDT , na stronie znalazłem tylko faxs.

Czy oni honorują wnioski wysłane mailem.

Jeszcze mam pytanie, jak dodać załącznik w wordie do postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e-mail: info@tdt.pl

 

Tak honorują maile, ponieważ sam tak wysyłałem. Aha pamiętaj również, że żeby go honorowali to Twoje podanie musi być w załączniku. W tytule wpisz, wniosek o dopuszczenie na egzamin praktyczny, czy coś podobnego. W treści napisz, że wniosek o dopuszczenie do egzaminu praktycznego załączasz w załączniku.

 

Jak się wkleja na forum pliki z Worda? nie mam pojęcia, przykro mi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.