Skocz do zawartości

nowa stacja


przemekbosch

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Panowie mam pytanie otworzyłem stacje podstawowa i w pozwoleniu co dostałem od starosty mam takie badania ABTE/acdefh czy moglem dostac taki pozowolenie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABTE-symbole pojazdów

a c d e f h -symbole rodzajów badań

 

6. Symbole rodzajów pojazdów: A – motocykle i motorowery, B – pojazdy samochodowe o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t, z wyłączeniem motocykli i motorowerów, C – pojazdy samochodowe o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t do 16 t lub CC – pojazdy samochodowe o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t, D – autobusy o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t, T – ciągniki rolnicze, E – przyczepy przeznaczone do łączenia z pojazdami silnikowymi, do których jest upoważniona stacja kontroli pojazdów.

7. Symbole rodzajów badań: a – autobusów, których dopuszczalna prędkość na autostradzie i drodze ekspresowej wynosi 100 km/h, c – pojazdów przystosowanych do zasilania gazem, d – pojazdów zarejestrowanych po raz pierwszy za granicą lub pojazdów nowego typu wyprodukowanych lub importowanych w ilości jednej sztuki rocznie, e – pojazdów skierowanych na badania techniczne przez organ kontroli ruchu drogowego lub starostę, dla których wymagane jest specjalistyczne badanie, oraz pojazdów, w których dokonano zmian konstrukcyjnych lub wymiany elementów powodujących zmianę danych w dowodzie rejestracyjnym, f – pojazdu marki „SAM” co do zgodności z warunkami technicznymi, h – umieszczanie nadanych cech identyfikacyjnych pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie otworzyłem stacje podstawowa i w pozwoleniu co dostałem od starosty mam takie badania ABTE/acdefh czy moglem dostac taki pozowolenie???

Jeśli otwarłeś SKP teraz, znaczy po roku 2010 to niestety ktoś sobie jaja robi z przepisów, no chyba, że na jakiejś szczególnej podstawie z powodu niespełnienia określonych warunków dostałeś takie pozwolenie warunkowo do końca 2015 ,,,

Chyba to jest stacja okręgowa

Po pierwsze w okręgowej nie wyszczególnia się rodzajów pojazdów ni badań, po drugie brakuje C,CC,D na przykład ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.