Skocz do zawartości

Egzamin praktyczny i brak wolnych miejsc


Czarna

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dwa pytania:

 

Na podstawie przepisu § 5 ust. 1 rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 4 listopada 2004 r. w sprawie szczegółowych wymagań w stosunku do diagnostów (Dz. U. nr 246, poz. 2469 z późn. zm.)

§ 6 pkt. 6.Warunkiem dopuszczenia do części praktycznej egzaminu kwalifikacyjnego jest uzyskanie pozytywnego wyniku z części teoretycznej, jeżeli od dnia uzyskania tego wyniku nie upłynął okres dłuższy niż 6 miesięcy

1. Czy 6 miesięcy liczy sie od dnia zdania ostatniej części (czyli całości) czy od pierwszej , czyli od rozpoczęcia zdawania w ogóle ??

 

a drugie pytanie : co jeśli nie ma wolnych terminów na praktyczny w kwietniu , a maju to juz zapóźno bo minie 6 miesiecy?? dodam że miejsc już nie było w dniu egzaminu praktycznego wczesniejszego, mozna donich napisac jakis podanie o dodatkowy termin , żeby zmieścic sie w terminie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunkiem dopuszczenia do części praktycznej egzaminu kwalifikacyjnego jest uzyskanie pozytywnego wyniku z części teoretycznej, jeżeli od dnia uzyskania tego wyniku nie upłynął okres dłuższy niż 6 miesięcy

To chyba oczywiste, że całej teorii,,,

co jeśli nie ma wolnych terminów na praktyczny

W ciągu sześciu m-cy, nie było możliwości przystąpienia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alleluja , ile ty do tego praktycznego podchodziłeś ?? Z tego co mi wiadomo rekordzista miał 14 podejść do tej części . Sądzę , że ten wynik bez trudu da się poprawić :)

 

Z drugiej strony te ograniczenie 6 miesięcy od zdania części teoretycznej i 6 miesięcy na poprawkę do teorii to trochę poniżej pasa jest zagranie , to co zdałeś to twoje i nikt nie powinien tego zabierać nawet w majestacie prawa :-x . Nie halo jest w tym kontekście m.in to , że np 2 miechy w lato odpadają bo TDT ma urlop i trzeba mieć to na uwadze.

 

Może po deregulacji w zakresie zawodu diagnosty te ograniczeni 6 - ciu miesięcy zdejmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie halo jest w tym kontekście m.in to , że np 2 miechy w lato odpadają bo TDT ma urlop i trzeba mieć to na uwadze.
Zazwyczaj jeden termin odpada w wakacje (sierpniowy), więc nie ma co się użalać. Jak ktoś robi 14 podejść do teorii, to chyba czas się zastanowić czy nie lepiej jednak wybrać inny zawód. Pocztowców mamy dość, nowych nie potrzeba :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo rekordzista miał 14 podejść do tej części .
ciężko jest mi uwierzyć,że w 6 m-cy dał rade 14 podejść zrobić,to chyba jakaś legenda ku przestrodze :D tak dla zestresowania i zrobienia większego ciśnienia dla zdających
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba oczywiste, że całej teorii,,,

Dla mnie tak, ale róznie bywa z przepisami wolałam się upewnić

 

co jeśli nie ma wolnych terminów na praktyczny
W ciągu sześciu m-cy, nie było możliwości przystąpienia???

 

Doprecyzuje: nie ja tylko tata, i zdawał dopiero raz, więc jeszcze jest trochce czasu.

Rozumiem, że nie zalezy nikomu na dodatkowym terminie, od tak poprostu, OK

 

Dziękuję za wszytkie odpwoedzi

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko jest mi uwierzyć,że w 6 m-cy dał rade 14 podejść zrobić

Sądzę , że tu chodzi o część teoretyczną.

Jak ja zdawałem rozszerzenie (ADR,BUS100), to był gość po raz 17-sty .............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był gość po raz 17-sty .............

 

Jak zdawałem kilka lat temu to też był gość który zdawał 8 raz może to ten sam 8) po prostu twardy jest i nie odpuszcza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był gość po raz 17-sty .............

 

 

Jak zdawałem kilka lat temu to też był gość który zdawał 8 raz może to ten sam po prostu twardy jest i nie odpuszcza

a,z tym to sie zgodze,też tacy byli,jak ja zdawałem,jeden to już 3 raz podchodził do teorii,(juz dwukrotnie zdanej,)bo nigdy nie udało mu się praktyki zaliczyć,mówił,że już drugi rok ćwiczy egzaminy, :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.