Skocz do zawartości

fotoradary


eborg

Rekomendowane odpowiedzi

To dobrze, czy źle, i czy robi to w ogóle jakąś różnicę?

 

Jeżeli byłeś kiedys w krajach byłego ZSRR to wiedział byś że jest różnica tam każdy jezdzi jak mu pasuje

U nas może nie jest pięknie ale tam to wolna amerykanka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

To znaczy że jeździmy przepisowo :)

Zastanawiam się tylko nad tym czy to chodzi o bezpieczeństwo czy o budżet :?

Bo jeśli o budżet to może niech wprowadzą jeszcze podatek od wypadków na drodze :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko nad tym czy to chodzi o bezpieczeństwo czy o budżet :?
Grzegorz jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o kasę :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że jeździmy przepisowo

 

Zastanawiam się tylko nad tym czy to chodzi o bezpieczeństwo czy o budżet

 

Wiesz... mnie zawsze rozwalają takie "szlachetne" akcje - "Na złość Rostowskiemu jeżdżę przepisowo"

 

To znaczy, że co? Jakby nie było fotopstryków to by zapier...lał ile fabryka dała? To trochę śmieszna jak dla mnie.

 

Mi się bardzo podobała nasza jazda z Jarkiem do Leszna. W granicach przepisów, czasem letko o parę km więcej niż można i tyle. Dojechaliśmy i wróciliśmy, a w rowie auto na dachu leżało - czyli ktoś nie dojechał...

Pomijam fakt miejsc gdzie są montowane radary i innych aspektów prawnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... mnie zawsze rozwalają takie "szlachetne" akcje - "Na złość Rostowskiemu jeżdżę przepisowo"

 

To znaczy, że co? Jakby nie było fotopstryków to by zapier...lał ile fabryka dała? To trochę śmieszna jak dla mnie.

Masz rację.Ale mnie chodzi o to czy rządowi zależy na bezpieczeństwie czy na kasie.Bo liczba" przekraczających prędkość spada" to trzeba podnieść ceny mandatów za przekroczenie prędkości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
bezpieczeństwo powinno tak wyglądać

 

Tłumaczenie-translator ;)

Mapa fotoradarów we Francji

Drogi Francji z ponad 2800 fotoradarów. Z Auto Internecie, znaleźć ich lokalizacje od regionu. Dla własnego bezpieczeństwa,podnieść stopę :-D

 

radar-lokalizacje

 

 

http://www.linternaute.com/auto/permis/radar/carte-radar.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Twórcy ustawy uważają bowiem, że większym batem na polskich kierowców są pieniądze, a nie punkty

Bardzo śmieszne, szkoda, że twórcom ustawy nie chodzi o kasę ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Twórcy ustawy uważają bowiem....

że takie wytłumaczenie będzie najlepsze by zawoalować chęć jak najwiekszego ściągnięcia pieniędzy, których notorycznie brakuje w budżecie.

 

Ściema nie rewolucja 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na pierwszy rzut oka zauważyć można dodatkowe lampy diodowe na zderzakach. Ważne jednak, żeby zrobić to, zanim się włączą - jeśli zobaczymy je migające w lusterku, będzie za późno. Niebieskie lampy w grillu auta ukryto znacznie skuteczniej."

http://auto-swiat.onet.pl/zdjecia/uwazaj-te-nieoznakowane-radiowozy-zdjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.