Skocz do zawartości

CEPIK - NOWY WZÓR SPRAWOZDANIA


Rekomendowane odpowiedzi

W patronacie udało się to w trzech stronach zmieścić, choć oszczędność papieru to żadna.Musisz pobrać wersję 8.0 programu,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W patronacie udało się to w trzech stronach zmieścić, choć oszczędność papieru to żadna.Musisz pobrać wersję 8.0 programu,,,
chyba przyśpieszyli po interwencjach telefonicznych :P

 

[ Dodano: 04-06-2013, 07:58 ]

Sprawdziłem włąśnie i lipa na ich stronie wisi jeszcze 7.9L, skąd JANUSZ60 pobrałeś ósemkę??

 

Już mam klikasz na 7.9 a przenosi na 8.00 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam klikasz na 7.9 a przenosi na 8.00

ja mam dwa stanowiska, ta sama przeglądarka u mnie wisi na stronie 7.9 a na drugim kompie 8.0

ja chyba tego nie ogarniam

 

zmieniła się podstawa pobierania CEPiK już FV drukuję z nową podstawą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie możemy się zrozumieć, jak trzeba aktualizować program to doskonale wiem, chodzi mi raczej jako ciekawostka że na jednej przeglądarce widok strony jest taki jak w załączniku a w drugim kompie widok strony jest jako 8.0 (nie chce mi się robić zrzutu z drugiego kompa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie możemy się zrozumieć, jak trzeba aktualizować program to doskonale wiem, chodzi mi raczej jako ciekawostka że na jednej przeglądarce widok strony jest taki jak w załączniku a w drugim kompie widok strony jest jako 8.0 (nie chce mi się robić zrzutu z drugiego kompa)

 

To jest to co pisałem powyżej:

 

Już mam klikasz na 7.9 a przenosi na 8.00 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Zmiana podstawy prawnej.

 

Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 15 maja 2015 r. w sprawie opłaty ewidencyjnej stanowiącej przychód Funduszu – Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców

Dz.u.2015 poz.681

 

http://dziennikustaw.gov.pl/DU/2015/681

 

 

Nowe rozporządzenie wchodzi w życie 18 maja 2015r.

 

Dla przypomnienia obecne to Dz.u.2014 poz.852

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.