J23 Napisano 4 Czerwiec 2013 Napisano 4 Czerwiec 2013 Witam, mam sprowadzona przyczepe z Belgii bez pierwszej rejestracji. Potrzebuje pilnie danych. Jedyne dane ktore mam to VIN, rok prod. 1989 i ladownosc 8 ton Sprawa pilna Cytuj
pentagram Napisano 4 Czerwiec 2013 Napisano 4 Czerwiec 2013 7891 Tak myślałem, to jest nr ramy, nie VIN . Musisz odczytać i podać dane z TZ. Cytuj
J23 Napisano 4 Czerwiec 2013 Autor Napisano 4 Czerwiec 2013 na tabliczce jest tylko napi VEENHUIS, nr ramy i rok produkcji. To wszystko [ Dodano: 04-06-2013, 17:39 ] Sorki oczywiscie, ze nr ramy. Tak jakos z rozpedu napisalem VIN. Sorry Cytuj
pentagram Napisano 4 Czerwiec 2013 Napisano 4 Czerwiec 2013 Niestety, nie pomogę , wyślij klienta do rzeczoznawcy, niech określi prawidłowe dane. Cytuj
Grzegorz Łódź Napisano 4 Czerwiec 2013 Napisano 4 Czerwiec 2013 Może się przyda http://www.mascus.pl/specs/przyczepy-silosowe-przyczepy-krotkotnace_985593/veenhuis Cytuj
Jacdiag Napisano 4 Czerwiec 2013 Napisano 4 Czerwiec 2013 http://www.agriaffaires.pl/uzywany-sprzet/wywrotka-rolnicza/2813030/veenhuis-14-2.html# Postal address P.O. box 35 NL-8100 AA Raalte Visiting address Almelosestraat 54 NL-8102 HE Raalte Telephone +31 572 35 21 45 Fax +31 572 35 83 84 E-mail info@veenhuis.com Cytuj Wszystkie drogi prowadzą do . . . ... trumny
J23 Napisano 5 Czerwiec 2013 Autor Napisano 5 Czerwiec 2013 przyjechal z wazenia. masa wlasna tej przyczepy to 3100 kg. Dalej jednak nie wiem jak mu pomoc bo nawet na necie nie moge znalezc podobnej. gdyby chociaz byl model to byloby latwiej Cytuj
biker100 Napisano 5 Czerwiec 2013 Napisano 5 Czerwiec 2013 pentagram napisał/a: wyślij klienta do rzeczoznawcy Cytuj
J23 Napisano 5 Czerwiec 2013 Autor Napisano 5 Czerwiec 2013 Ja wiem, ze tak byloby najlepiej. Chcialbym jednak mu pomoc na miejscu / jezeli to bedzie mozliwe / chodzi oczywiscie o kase. jezeli nie bedzie innej mozliwosci to go wysle. Cytuj
Qnick Napisano 5 Czerwiec 2013 Napisano 5 Czerwiec 2013 Ja wiem, ze tak byloby najlepiej. Chcialbym jednak mu pomoc na miejscu / jezeli to bedzie mozliwe / chodzi oczywiscie o kase. jezeli nie bedzie innej mozliwosci to go wysle. Jak go nie chcesz wysyłać do rzeczoznawcy to popatrz może na opony (nośność) na osie (może maja jakieś tabliczki z ich nośnoscią) i wówczas coś będziesz w stanie określić, resztę pomierzysz miarką do wystawienia DIP'u dla przyczepy powinno wystarczyć. Cytuj
J23 Napisano 5 Czerwiec 2013 Autor Napisano 5 Czerwiec 2013 Wyslalem e-maila do producenta. Zobaczymy moze cos pomogą. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.