Skocz do zawartości
biker100

Problem z kursorem myszy.

Rekomendowane odpowiedzi

biker100

Mam problem z niewidocznym kursorem myszy. Problem ten występuje tylko w programie do badań (nie wiem czy mogę podać nazwę). W innych programach wszystko działa jak należy.

Może któryś z kolegów spotkał się już z podobnym problemem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
danielg539

W opcjach programu można wyłączyć mysz a do poszczególnych okien programu przechodzi się tabulatorem, tak można zrobić w Patronacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
biker100
W opcjach programu można wyłączyć mysz a do poszczególnych okien programu przechodzi się tabulatorem, tak można zrobić w Patronacie.
daniel539 to wiem i ze mną nie ma problemu z obsługą be myszy (klawiatura i klawisze funkcyjne), ale niestety zmiennik :shock: i tu jest problem (wieczne telefony, że coś nie działa) i właśnie chodzi o Patronata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JANUSZ60
(wieczne telefony, że coś nie działa)

Możesz jeszcze zmienić zmiennika ,,,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
biker100
to pewnie ekipa nosząca nie lubi tego programu ...

niezłe :lol: Jacdiag myślę, że w dzisiejszych czasach nanotechnologii wszystko jest możliwe :P

[ Dodano: 15-06-2013, 08:21 ]

Możesz jeszcze zmienić zmiennika ,,,
raczej niemożliwe bo to właściciel :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pentagram

Masz włączoną funkcję "ZABLOKOWANIE MYSZY" w ustawieniach programu PATRONAT. Aby odblokować, należy wejść w F6 (ust. opcji), wpisz "RGBAUSER" [enter], zakładka "5 Lokalne", odznacz "ZABLOKOWANIE MYSZY". Teraz możesz cieszyć się z używania myszy w programie PATRONAT :D .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
biker100
Masz włączoną funkcję "ZABLOKOWANIE MYSZY" w ustawieniach programu PATRONAT. Aby odblokować, należy wejść w F6 (ust. opcji), wpisz "RGBAUSER" [enter], zakładka "5 Lokalne", odznacz "ZABLOKOWANIE MYSZY". Teraz możesz cieszyć się z używania myszy w programie PATRONAT :D .
sprawdzę w pn - dziękuję pen..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pentagram
sprawdzę w pn - dziękuję pen..

Sprawdzałeś :?:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
biker100
Sprawdzałeś :?:
Sprawdziłem wszystko hula jak należy, przy okazji był jeszcze "robak".

[ Dodano: 17-06-2013, 09:57 ]

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi