Skocz do zawartości

Badanie VAT z okresowym DzU 2012. 1137 art 74 ust 2 pkt 2


Fredek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mogę zrobić vatowskie łącznie z okresowym ?

 

Ja robię osobno bo po co w US informacja o badaniu okresowym, jeszcze ktoś nie zajarzy zobaczy że zaświadczenie wygląda inaczej niż zwykle i może być problem dla klienta.

 

Ale od strony technicznej i prawnej możesz zrobić na jednym kwitku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjechały dwa zaświadczenia o tym samym numerze , różnica tylko w pkt 1 i 2 , dla Vat wykreślone. Wiadomo prawidłowo tylko właśnie miałem wątpliwości co do numeru zaświadczenia czy nie miał być jednak inny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie , dwa różne zaświadczenia o tym samym numerze??????? :shock:

 

Zaświadczenie o przeprowadzonym badaniu technicznym pojazdu dla przykładu numer 547/52/2013 okresowe+ dodatkowe, z programu Stacja SQL drukujesz PIT/CIT/VAT oraz BTP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjechały dwa zaświadczenia o tym samym numerze
A to to chyba lekkie nadużycie.

 

Ja bym określił to raczej przegięcie :shock::shock::shock::shock:

Zaświadczenia powinny być dwa ale z innymi numerami pod jednym okresowe pod drugim Vat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale od strony technicznej i prawnej możesz zrobić na jednym kwitku.

 

Czyli jedno zaświadczenie to błąd?

Nie. Błędem było wydanie tego samego dokumentu w dwóch egzemplarzach ale o innej treści. Tak się nie robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedno zaświadczenie to błąd?

 

Nie, nie błąd tylko przeważnie DBT VAT robię oddzielnie po to żeby uniknąć sytuacji gdy ktoś nieobeznany w temacie weźmie taki kwit do ręki i zobaczy że wygląda on jakoś "inaczej" niż te które widział do tej pory, porówna z innym i zobaczy różnice a potem powie że to zaświadczenie jest źle wystawione :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślcie sobie że to oszczędność papieru czasami

 

Oszczędność papieru i tonerów to będzie jak nam przegłosują ten projekt zmian do Dz.U. 996 wówczas każde badanie będzie się kończyć wystawieniem zaświadczenia :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Nie. Błędem było wydanie tego samego dokumentu w dwóch egzemplarzach ale o innej treści. Tak się nie robi.

 

No i pies pogrzebany , następnym razem unikniemy tak oczywistej pomyłki. swoją drogą Stacja SQL daje mozliwość połączenia tych badań , no ale sruu. dzięki chłopaki za sprostowanie ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było DR tylko PC nie podbijałem

 

Tyle dobrego bo co byś wysłał do Cepiku. Teraz możesz się spodziewać telefonu z WK dlaczego okresowe i dodatkowe na innym kwicie ma ten sam numer :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to to chyba lekkie nadużycie.

 

Ja bym określił to raczej przegięcie :shock::shock::shock::shock:

Zaświadczenia powinny być dwa ale z innymi numerami pod jednym okresowe pod drugim Vat.

 

Panowie lekkie nadużycie, lekkie przegięcie, jednak chyba nie Wk bez problemów przyjął owe zaświadczenie i zarejestrował pojazd bez problemu, żadnego telefonu nie było. Na klate nie musiałem przyjmować , a tak mnie nastraszyliście :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo po prawdzie nr badania jest czymś takim, na co nikt chyba nie patrzy i trzeba by pewnie jakiegoś nie lada przypadku, żeby ktoś to wyłapał w WK.

Co nie zmienia faktu, że jednak przegiąłeś Ferdek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.