Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Nikita_Bennet

Koegel AN 18BS

Polecane posty

Nikita_Bennet

Witam

Ktoś pomoże w lokalizacji nr VIN na ramie przyczepy z tematu?

Nr VIN z TZ: WK0ANBS18P7138725

DMC: 18ton

Dwie tabliczki są ale z racji że przyczepa nie nowa nie bardzo wiemy gdzie szukać. Najlepsze że ostatnio oglądałem też Koegla i miała nr nabity z przodu po prawej stronie (tej idącej po poboczu).

Moje źródło nie zawiera wielu przyczep. Są głównie naczepy a i tych jest mało.

Z góry dziękuję.

ketiw38

A patrzyłeś czy nie zostały z przodu dospawane blachy wzmacniające - przykrywające nr :?:

Nikita_Bennet

no właśnie sam nie wiem. Tam nie ma co zdjąć aby zajrzeć.

W ostatnim miesiącu widziałem 4 różne koegle tego typu.

W jednej widziałem nr na ramie, druga była zbyt skorodowana żeby mnie zainteresowała, czwarta zniszczona a ta którą miałem kupować (a kupił kumpel) ciut inaczej wygląda z przodu (wyższa burta niż pozostałe). Mi wypadły inne zakupy więc nie wnikałem w nr VIN.

ketiw38

W tym przypadku co ja opisuję, to nie zdjąć tylko wyciąć kątówką :x:shock:

Nikita_Bennet

będę u kumpla to zrobię fotkę telefonem i wrzucę linka, wtedy będzie wiadomo czy trza ciąć bo ktoś zabudował czy też nie ;)

[ Dodano: 28-01-2014, 22:06 ]

temat dalej aktualny, fotka TZ tutaj: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/929762caaeb1b125.html

Jakby ktoś miał pomysł gdzie dokładnie szukać byłoby fajnie bo będzie problem z OBT.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.