Skocz do zawartości

Pomoc w egzaminie praktycznym


IVVO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • IVVO

    8

  • Mecher

    6

  • danielg539

    5

  • aboz

    4

Top Posters In This Topic

W Luboniu były - miejski, cysterna, Polonez/gaz/ i Mazda egzaminatora/gaz/- wysypywali się na najprostszych pytaniach, problemy z zakwalifikowaniem usterek, brak podpisu na zaświadczeniu po wykonaniu badania- ogólnie jest to loteria zależna od wylosowanego pytania Moje pytanie z 100" - siedzenia, wyjścia ewakuacyjne /ilość , rodzaje, typy, metody usuwania szyb , na których siedzeniach ewentualnie założyć pasy i jakie, naklejki, co trzeba by zrobić aby mógł być na 100"

 

[ Dodano: 09-09-2013, 10:23 ]

Jeszcze jedno-do Mazdy dostawali protokół z rewizji doraźnej bez oryginału /trzeba było wyjaśnić zaistniałą sytuacje/

Idzie stosunkowo wolno gdyż zdaje się przed całą komisją /3-osobową/. Wcześniej każdy egzaminator miał jednego kursanta czyli trzech na raz zdawało i idzie alfabetycznie w/g listy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie zamieścić post, ale do rzeczy .......

 

Ktos na tym forum zamieszczał link czy coś podobnego, do wersji testowej (jeśli mnie pamięć nie myli) programu używane go na stacjach do wypełniania zaświadczeń itd.

 

Nie pamiętam nazwy ale ponoć można było na tym "potrenować".

Niestety nie pamiętam w jakim temacie to było, próbowałem tez szukać, jednak jak widać po poście z mizernym skutkiem.

Moze jakaś dobra dusza by pomogła w tej materii, czy to w postaci linka czy tez wiadomości PW, maila.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w pracy nie mam takiej możliwości a po godzinach bez sensu, skoro mogę to samo w domu poćwiczyć.

A pracuje w zawodzie, który musiałem udokumentować :-P

 

Jeśli chodziło jednak o prace na stacji to przecież jeszcze nawet uprawnień UDS nie dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam!!

Szkoda że nie ma więcej takich osób jak IVVO, sam jestem w drodze do uzyskania uprawnień i każdą pomoc w zdaniu egzaminu powinna być jak najbardziej chwalona.

Przede mną egzamin praktyczny w Krakowie i też chciałbym się coś dowiedzieć od osób które maja już jakąś praktykę na stacji. Jestem z pow. Zawierciańskiego i chętnie przyjmę każda pomoc jeśli chodzi o praktyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przygotowuje "delikwenta" do egzaminy. Szok za co ci ludzie płacą 2200 na kursach. Widzę to ciemno. U mnie za paczkę "Ptasiego Mleczka" gościowi otwierają się oczy. Tych co prowadzą te kursy wysłał bym na egzamin do TDT. 99% by oblała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to właśnie wykładowca powinien posiadać i umieć przekazać wiedzę w ten sposób aby przyszły np.diagnosta potrafił to zastosować na egzaminie oraz podczas pracy w zawodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to właśnie wykładowca powinien posiadać i umieć przekazać wiedzę w ten sposób aby przyszły np.diagnosta potrafił to zastosować na egzaminie oraz podczas pracy w zawodzie

Może posiada ale gorzej z interpretacją przepisów :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład- pojazd po kolizji drogowej z instalacją gazową - zbiornik nie podlega kontroli doraźnej - sławne pismo TDT z przed 996 - ksero w materiałach dydaktycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ośrodki gdzie ze szkoleniami teoretycznymi nie jest tak źle, ale ja nie spotkałem się aby jakikolwiek ośrodek zadał sobie tród pokazania kursantom pojazdu ADR czy autobusu 100 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielg539, bo taki pojazd trzeba mieć. Ja miałem kurs u wspomnianego przez ketiwa, Pana Sikory i cieszę się, że właśnie do niego trafiłem. Wiedza i doświadczenie + umiejętność przekazania tego innym robią swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielg539, bo taki pojazd trzeba mieć

A dokładniej to trzeba zapłacić za jego wynajęcie, ale po co sobie generowac post jak łatwiej udawać, że takie szkolenie miało miejsce.

 

[ Komentarz dodany przez: Jacdiag: 25-01-2014, 22:15 ]

* "generowac post" = generować koszt :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo taki pojazd trzeba mieć.

 

A ja to nawet trolejbus miałem podstawiony na szkoleniu a co :D:D a kto z was miał :P

 

I przydało mi się, przydało bo teraz trajtki robię :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to nawet trolejbus miałem podstawiony na szkoleniu a co a kto z was miał

 

Ja miałem ;). Chyba wszyscy kursanci z Lublina mieli trolejbusy na szkoleniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U nas szkolenie robiła firma SIMP - AUTOMEX z Łęgu Tarnowskiego,oprócz teori wszystkie zajęcia odbyły się na stacji w praktyce, tj, adr, bus 100, gaz, wszystkie badania łącznie z badaniem haka i ham. najazdowego przyczepy, geometrią itp. oraz wypełnianie zaświadczeń,......... ale wiadomo samemu też trzeba coś dac od siebie i się pouczyć, pouzupełniać zaświadczenia itp. z tego co można usłyszeć pod drzwiami TDT przed egzaminem to niektóre firmy szkolące biorą kasę tylko za papier o ukończeniu kursu........(niektórzy w ogóle nie widzieli stacji od środka).................... trolejbusa nie mieliśmy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem kurs w Krakowie,

oprócz teorii wszystkie zajęcia odbyły się na stacji w praktyce, tj, adr, bus 100, gaz, wszystkie badania łącznie z badaniem haka i ham. najazdowego przyczepy, geometrią itp. oraz wypełnianie zaświadczeń,.........
.

 

Prezespio muszę powiedzieć że jestem w lekkim szoku jeśli chodzi o kurs praktyczny

..to też mieliśmy na stacji diagnostycznej :D

z tą mała różnicą że 90% czasu spędziliśmy na sali obok gdzie cały czas wałkowaliśmy teorie a na "kanale" spędziliśmy może 1,5gdz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.