Skocz do zawartości

NOWY CERTYFIKAT


pentagram

Rekomendowane odpowiedzi

Będę bardzo wdzięczny za pomoc w utworzeniu żądania certyfikacyjnego SI-CEPIK w formacie PKCS#10 dla czytnika firmy CRYPTOTECH SCR3310 współpracującego z kartą CARBON - sprawa dotyczy nowo otwartej SKP. Nadmienię, że stworzyłem owo żądanie zgodnie z instrukcją producenta i wysłałem na adrse MSWiA, jednak okazuje się, że występują jakieś błędy na mojej "czystej" jeszcze karcie. Dzwoniłem (próbowałem) do HELPDESK CEPiK przez trzy dni co kilkanaście minut ale z jakiegoś powodu WSZYSTKIE LINIE SĄ ZAJĘTE :evil: i nie mam bladego pojęcia gdzie ten błąd występuje i co dalej z tym robić. Jeśli ktoś miał podobny przypadek i udzieli wskazówek jak rozwiązać mój problem stawiam PIWO i to niekoniecznie wirtualne.

 

[ Dodano: 17-10-2013, 12:36 ]

Sprawa została pomyślnie rozwiązana dzięki Panu Krzysztofowi K z MSWiA. Jestem mocno zobowiązany i serdecznie dziękuję za okazaną cierpliwość oraz fachową pomoc :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzmi jakby facet miał już postawione zarzuty

 

Nie w tym rzecz, nie mam uprawnień aby podawać takie informacje (nazwisko) na ogólnodostępnym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym że obiecałeś piwo, a tu bach ,urzędnik państwowy i jest kłopot .

Nie wiem dlaczego jeszcze nie opisałeś całej procedury ,jak przejść bez kłopotów.

Może się komuś przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego jeszcze nie opisałeś całej procedury ,jak przejść bez kłopotów.Może się komuś przyda.

 

Jeśli się uda, uczynię to wieczorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.