Skocz do zawartości

Czy Polska to kraj już ekstremistyczny religijnie??


blakop

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czytam newsów politycznych. Staram się przynajmniej. Ale pewne tytuły na pierwszych stronach serwisów są tak frapujące, że nie sposób nie kliknąć na nie.

I tak kliknąłem na:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/adam-hofman-zrobimy-platformie-tysiac-wietnamow/jvfvg

 

W sumie z tych głupot można by się śmiać, gdyby nie fakt, że na pytanie o konflikt w prasie prawicowej (Rydzyk znów szkaluje PiS za fiasko referendum przeciwko "Bufetowej"), niejaki Hofman - rzecznik PiS (nazwisko chyba nie bez powodu o zabarwieniu jakby niemieckim, czy nawet faszystowskim) odpowiada:

 

"(...) byłoby lepiej, gdyby doszło do paktu pokoju wśród katolików. - Mamy przeciwko sobie hordę pogan i barbarzyńców - powiedział."

 

Czy jeśli w tym kraju nie deklaruję się jako katolik, a już na pewno nie zwolennik prawicowych frakcji typu PiS, to jestem kim? Poganinem, czy barbarzyńcą?? I co w takim razie zgotuje mi PiS, jeśli wygra wybory (a przecież na to wskazują sondaże) - rozstrzelanie w ulicznej łapance? Obóz koncentracyjny? Czy też analogia z tytułu tegoż artykułu będzie wcielana w życie i zrobią mi to co Vietcong robił Amerykanom?

 

Doprawdy pojąć nie mogę, jak ktokolwiek pozostający przy zdrowych zmysłach może popierać ten wyraźnie faszyzujący nurt polityczny... Ckni im się do wojny rozumiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy pojąć nie mogę, jak ktokolwiek pozostający przy zdrowych zmysłach może popierać ten wyraźnie faszyzujący nurt polityczny...

To całkiem jak ja, ale dwóch to kapkę mało ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ckni im się do wojny rozumiem??

 

Gdyby za Smoleńska byli u władzy, może i już by była... kto wie... Ja tam mam nadzieję, że są mocni tylko w gębie.

Jak to mówił "pierwszy" w Karmazynowym Przypływie - "dzisiaj to wojna jest prawdziwym wrogiem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówił "pierwszy" w Karmazynowym Przypływie - "dzisiaj to wojna jest prawdziwym wrogiem..."

 

Dokładnie. Miała to być kontra na teorie kapitana, który głosił jakże bliskie PiS'owi teorie Clausewitz'a - Wojna jest jedynie kontynuacją polityki innymi środkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie podobieństwo Hoffmana , do "uszatka" za najlepszych (jego) czasów.

Nie ubliżajcie panu posłowi, nie stać Was na adwokata, a on Was pokona Waszymi pieniędzmi z budżetu ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem poganinem i barbarzyńcą, zapraszam innych, stworzymy hordę. :D

 

Pamietaj iż w podobny sposób namierzyli gościa co "niby chciał wysadzić sejm", tylko to co pokazali, że ma to co najwyżej na piwicę by sie nadawało ..... ale to inna bajka.

Teraz wasze poczynania mogą być śledzone przez "odpowiednie służby" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jestem kim? Poganinem, czy barbarzyńcą?? I co w takim razie zgotuje mi PiS

No to na najbliższym spotkaniu proponuję zrobić w ramach dodatkowych atrakcji prezentacje na blakopie środków jakie stosowano przeciwko heretykom . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli w tym kraju nie deklaruję się jako katolik, a już na pewno nie zwolennik prawicowych frakcji typu PiS, to jestem kim? Poganinem, czy barbarzyńcą?? I co w takim razie zgotuje mi PiS, jeśli wygra wybory (a przecież na to wskazują sondaże) - rozstrzelanie w ulicznej łapance? Obóz koncentracyjny? Czy też analogia z tytułu tegoż artykułu będzie wcielana w życie i zrobią mi to co Vietcong robił Amerykanom?

 

No takiego wykładu nawet Monika Olejnik by się nie powstydziła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam politycznie bardziej ciągnie w prawo niż w lewą stronę ale to co robi PIS już od dawna mi nie odpowiada dlatego nie mam swojej ulubionej partii niestety i nie zanosi się abym w najbliższym czasie jakąś godną zaufania znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem poganinem i barbarzyńcą, zapraszam innych, stworzymy hordę. :D

 

Pamietaj iż w podobny sposób namierzyli gościa co "niby chciał wysadzić sejm", tylko to co pokazali, że ma to co najwyżej na piwicę by sie nadawało ..... ale to inna bajka.

Teraz wasze poczynania mogą być śledzone przez "odpowiednie służby" :evil:

 

A niby co złego jest w byciu Poganinem.?

Natomiast barbarzyńcą to już nawet z definicji, w Polsce nikt nie jest, pomimo tego, że jakiś Hofman używa sobie takich określeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poganin to mały pikuś przy wyznawcach Latającego Potwora Spagetti czy jakos tak :-D A co do pisu, jazgot medialny jaki oni tworzą porównuję do szczekającego wściekle małego pieska domowego i nic poza wk...eniem (zdenerwowaniem) to nie daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem poganinem i barbarzyńcą, zapraszam innych, stworzymy hordę. :D

 

Pamietaj iż w podobny sposób namierzyli gościa co "niby chciał wysadzić sejm", tylko to co pokazali, że ma to co najwyżej na piwicę by sie nadawało ..... ale to inna bajka.

Teraz wasze poczynania mogą być śledzone przez "odpowiednie służby" :evil:

 

A niby co złego jest w byciu Poganinem.?

Natomiast barbarzyńcą to już nawet z definicji, w Polsce nikt nie jest, pomimo tego, że jakiś Hofman używa sobie takich określeń.

 

A gdzie napisałem że to coś złego ?

To miało być zwrócenie uwagi na fakt, iz jak chcą kogos uwalić, to nic trudnego w dzisiejszych czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie napisałem że to coś złego ?

To miało być zwrócenie uwagi na fakt, iz jak chcą kogos uwalić, to nic trudnego w dzisiejszych czasach.

 

No ty nie ale ktoś napisał, że mogą cię za to namierzać...

Jak dla mnie to jakaś psychoza a za pogańskie poglądy dzisiaj "uwalić" się już nikogo nie da.

To już nie czasy Trqemada i średniowiecznej inkwizycji tak jakby chciał jeszcze tego Hofman :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.