Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Andrzej3

Renault Maxity

Polecane posty

Andrzej3

Panowie gdzie znajduje się na ramie numer VIN w Maxity z 2008 roku ...... katalog podaje , że za tylnym prawym kołem ____ ale go tam nie ma

biker100

Sprawdź z prawej strony, w górnej części wzmocninia bocznego w pobliżu amortyzatora

Qnick

Toż to jak Nissan Cabstar jest jakiś taki mały. Obstawiam ramę okolice tylnego prawego koła z racji tego że Nissan i Renault są to bliźniaki.

pentagram

Maxity

maxity.jpg.be56b5538b03c7cd916768252fa78f14.jpg

Andrzej3

..... w moim chyba zapomnieli nabić tego numeru :-D ..... dzwoniłem do serwisu i otrzymałem cenną wskazówkę ___ "na pewno jest na ramie " ...... :-D ha ha ha

Qnick
w moim chyba zapomnieli nabić tego numeru

No to N i azymut do serwisu lub rzeczoznawcy po opinię i decyzję na nowy numer bo to UI

Brak numeru (VIN) lub numeru nadwozia (podwozia/ramy) lub nie można go odszukać.
:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.