Skocz do zawartości

Praktyczny Luboń


sopel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów.

Przygotowuje się do praktycznego na 27.03.14 i mam pytanie do mam nadzieje już panów uprawnionych diagnostów o samochody na jakie można trafić właśnie w Luboniu.

Za każdą pomoc z góry dziękuje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?t=13087&postdays=0&postorder=asc&start=105

 

Ten sam temat ale inna strona http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?t=13087&postdays=0&postorder=asc&start=120

 

Podczas szukania samemu i czytania w tym czasie postów także się uczysz. Sam stosowałem tą metodę. Nie trzeba zakładać nowego tematu, czasem wystarczy się dopisać do istniejacych.

TROCHĘ SAMOZAANGAŻOWANIA też jest potrzebne - bez urazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

odswiezam bo tez jade na praktyczny do lubonia ...jaka jest zdawalnosc na takim egzaminie wyglada to tak jak na teorji ze 80% wychodzi zalamana bo oblala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka jest zdawalnosc na takim egzaminie

Adekwatna do posiadanej wiedzy :)

80% wychodzi zalamana bo oblala

Troszkę optymizmu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste pytanie zdawalnosc jest wieksza od teorrji czy taka sama odpowiedz adekwatna do posiadanej wiedzy nikomu nic nie mowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdawalnosc jest wieksza od teorrji czy taka sama
na praktycznym jest większa od "teorji",ale to chyba powinno być dla Ciebie oczywiste.Ludzie zdający praktykę,są po pozytywnym z teorii posiadają wiedzę niezbędną do zdania egzaminu praktycznego.Oczywiście zdarzają się nerwy,podchwytliwe pytania,nieradzenie sobie w sytuacjach pod presją i jest zonk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste pytanie zdawalnosc jest wieksza od teorrji czy taka sama odpowiedz adekwatna do posiadanej wiedzy nikomu nic nie mowi

Kolego bez obrazy,ale stosuj znaki interpunkcyjne,używaj polskich znaków to posty będą czytelniejsze.O ortografii nie wspomnę :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o taka odpowiedz mi wlasnie chodzilo dzieki , sory za bledy polonistom nie jeste....ale bede sie starac... jak na takim egzaminie podchodza do przepisów BHP , na szkoleniu mowili nigdy nie przechudz nad kanalem tylko do okola biegnij albo ze buty to koniecznie z blacha itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stroju,to bez strachu-najwyżej pobrudzisz wyjściowy garnitur :evil: Zdawałem prawie 3 lata temu nie było obowiązku mieć fartucha.

nigdy nie przechudz nad kanalem tylko do okola biegnij
U mnie nie było problemu bo na kanale stał autobus i jakiś MAN adr-trza było latać :D na około,ale uważam,że stosowanie się do zasad bhp nie zaszkodzi,a najwyżej podczas spaceru przemyślisz sobie problem,zrelaksujesz się troszku :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o taka odpowiedz mi wlasnie chodzilo dzieki , sory za bledy polonistom nie jeste....ale bede sie starac... jak na takim egzaminie podchodza do przepisów BHP , na szkoleniu mowili nigdy nie przechudz nad kanalem tylko do okola biegnij albo ze buty to koniecznie z blacha itp ?

 

Ja co prawda miałem z soba ubranie zwane roboczym, jednak nie używałem go. Butów roboczych nie miałem, byłem w obuwiu, powszechnie nazywanym sportowym.

 

Nikt na egzaminie nie miał tzw. obuwia roboczego, jak też nikt nie założył takowego ubrania.

Co prawda niektórzy z nas rączki sobie pobrudzili podczas egzaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak klolega napisal można sie ubrudzic, nie wiem jak patrza na to egzaminatorzy mowa jest taka kto chce to moze sie przebrać ja wskoczylem w swój arbaj oraz zalozylem rękawiczki i do ataku.Powiem szczerze kto był przygotowany to zaliczył , trzeba sie nie bać dotknąć ręką czegoś np. Elementów zawieszenia itp. Pozdrawiam zycze sukcesów

Acha jeszcze jedno jak ktoś zaliczyl tylko szczęściem teorie to bez nauki nie ma szans ,bo kazde pytanie jest o innym charakterze plus ewentualnie możecie liczyć na dodatkowe pytania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

wiec przyjdzie egzaminator i bedzie kazac zrobic np dodatkowe dla autobusu lub okresowe i kazdy punkt z tabelki trzeba pamietac nie mozna zajrzec np do 996

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, trzeba uważać na dokumenty DR, zaświadczenia, homologację, ponieważ podrzucają ze zmienionymi nr. VIN itp. Dwóch gości tak popłynęło niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam panowie mało się czynie udzielam na tym forum, ale na bieżąco śledzę posty . Chciałem podziękować za wszelkie informacje udzielony w dziale Egzamin TDT ponieważ dzisiaj zdałem część praktyczną w Luboniu :) Nadmienię że komisja w Poznaniu ma naprawdę podejście liberalne i jeśli posiada się odpowiedni zasób wiedzy egzamin można zdać bez problemu . Pytanie które otrzymałem to wystawić zaświadczenie do badania okresowego Skody Fabii oczywiście był negatyw ponieważ w wynikach przedstawionych nie spełniała wymogów dla emisji spalin oraz był brak gaśnicy . Haczyk jaki był w tym zadaniu to rok produkcji 2012 a właściciel chciał przeprowadzić OBT rok przed końcem przeglądu . Pytanie dodatkowe jakie otrzymałem to do kiedy dał bym termin badania jeśli wynik był by pozytywny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haczyk jaki był w tym zadaniu to rok produkcji 2012 a właściciel chciał przeprowadzić OBT rok przed końcem przeglądu .
nie bardzo rozumiem :? nas i właściciela pojazdu termin do wykonania badania okresowego implikuje data pierwszej rejestracji, a nie rok produkcji. Może z radości ze zdanego egzaminu coś pomieszałeś niemniej jednak gratuluje (P) ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę źle napisałem data pierwszej rejestracji również 2012 . Jeszcze jedno pytanko ile czasu czeka się na dokumenty z TDT ? Po jakim czasie na ogół przysyłają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdałem część praktyczną w Luboniu

Gratulacje!!!

Po zdanym egzaminie nie zapominajcie o forum.

Weźcie sobie to do serca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Podobno od miesiąca lipca br. na egzaminie praktycznym każdy kandydat na diagnostę musi w pierwszej części egzaminu praktycznego wykazać się przed komisją sprawnością wsiadania do pojazdu. Jak powinna prawidłowo wyglądać owa czynność najlepiej zobrazuje poniższy film instruktażowo-poglądowy:

 

http://www.funpic.hu/en/categories/strange-people/40368_get-in-the-car-like-a-boss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.