Skocz do zawartości

Diagnosta a praca .........


tadeusz p.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • kowal

    14

  • Paprock

    9

  • biker100

    7

  • JANUSZ60

    6

No dobrze Kolego fiedorowicz bądź uprzejmy tłumaczyć szczegółowo o co chodzi.

Bo widać, że wtórnik, pomylone rubryki rejestracji dat, kategoria M1 skąd się wzięła, i tak jak wcześniej podano, że to okresowe bezterminowe.

Czy też może o O i zero w VINIE idzie.

Ciekawe z jakiej "niby kolumny" była ta "usunięta usterka". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe z jakiej "niby kolumny" była ta "usunięta usterka"

bo to było badanie - zatrzymany dowód przez policję za jakaś usterkę -nie wnikałem tak głęboko - czy nie jest to trwoga tak wystawione zaświadczenie i WK chyba je przyjął ..............

bo chyba widzicie kiedy było wykonane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie jest to trwoga tak wystawione zaświadczenie i WK chyba je przyjął ..............
- oj tam, oj tam, a Ty ile razy przyjąłeś dowód rejestracyjny... jakby to ująć... z rubrykami pustymi, pominiętymi, albo w adnotacjach uzupełnionymi. Co nie znaczy, że jedno czy drugie pochwalam. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie znaczy, że jedno czy drugie pochwalam. ;)

problem jest w tym ,ze nie zrobił to nowicjusz ,ale osoba która ma już trochę lat uprawniania- tylko podstawowe to fakt i na tym skończyło się jego szkolenie i nowa wiedza jest mu nie potrzebna -więc widzisz jak on wykonał to badanie :shock::shock::cool::x i po drugie czy mógł wykonać te badanie ..........

 

w tym tkwi problem -to co poruszam od początku w tym temacie..........

 

 

czy należy to tolerować ,czy nie od tego zaczyna się patologia badań technicznych.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpla
mam lepszych kolegów i mądrzejszych -dla mnie nigdy nie będzie kolegą

 

Żeby zamienić jeden plik w folderze z programem
jakoś mi to nie wychodzi -może mnie przeszkolisz :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zamienić jeden plik w folderze z programem ?

a czy to będzie w zgodzie np z fragmentem umowy ...

przetwarzanie, dekompilacja lub dezasemblacja OPROGRAMOWANIA jest zabroniona, ...

 

chyba, że nie ma takiego zapisu to :medit:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mnie przeszkolisz
Da się zrobić .
a czy to będzie w zgodzie np z fragmentem umowy

Zielony nie osłabiaj mnie. :lol:

są ogólnie dostępne do bieżącej' date=' samodzielnej aktualizacji[/quote']
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są ogólnie dostępne do bieżącej, samodzielnej aktualizacji

 

Tylko zastanawia mnie dlaczego inne programy robią to z automatu ,a w tym tak po staroświecku ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są ogólnie dostępne do bieżącej, samodzielnej aktualizacji

 

Tylko zastanawia mnie dlaczego inne programy robią to z automatu ,a w tym tak po staroświecku ..........

 

Może chodzi o sprawdzenie wiedzy i kreatywności diagnosty :evil:

 

Osobiście mi to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym tak po staroświecku .

Plotka głosi, że trwaja prace nad nowym Patronatem - ciekawe na jakim są etapie, bo program pod względem technicznym mocno odstaje od konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plotka głosi, że trwaja prace nad nowym Patronatem - ciekawe na jakim są etapie, bo program pod względem technicznym mocno odstaje od konkurencji.
- zaiste o nowe ceny idzie. :x;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaiste o nowe ceny idzie

Całkiem możliwe, bo aktualna roczna opłat za Patronat jest stosunkowo niska i zmiana programu będzie powodem do jej zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może nie na temat ale mam taki zatarg z WK o wpisywanie kategori pojazdów i przebieg określał km czy mile......ale ską mam to wiedzieć???? do tej pory w DR była rubryka kategoria pojazdu i nikt jej nie uzupełniał ..???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej pory w DR była rubryka kategoria pojazdu i nikt jej nie uzupełniał ..???
- ale na spokojnie konkretnie poproszę; to czego dotyczy zatarg???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dz.ustaw 1675 z 2013 roku w objaśnieniach do zaświadczenia masz zapis

 

2)o ile dane zostały ustalone na podstawie świadectwa homologacji, decyzji zwalniającej pojazd z homologacji, dopuszczenia jednostkowego pojazdu, świadectwa dopuszczenia indywidualnego WE pojazdu, decyzji o uznaniu dopuszczenia jednostkowego udzielonego na dany pojazd przez właściwy organ państwa członkowskiego Unii Europejskie

 

czy podczas badania masz dostęp do takich danych nie -więc nie jesteś w stanie określić kategorii pojazdu - nie mam nie wpisuje i nikt nic jeszcze nic nie powiedział..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisywanie kategori pojazdów

 

Wpisujesz tylko jeśli te dane są dostępne. Czyli, to nie ty masz ustalić kategorię, tylko ewentualnie ja przepisać z zagranicznego, lub polskiego DR, albo z homo, tudzież z katalogu its.

 

przebieg określał km czy mile

 

Jednostki przebiegu musisz określić, czy to są km, mi, czy mtg. Program powinien to umożliwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki zatarg z WK o wpisywanie kategori pojazdów i przebieg określał km czy mile
jeżeli chodzi o wpisywanie kategorii pojazdu to wpisujesz jeżeli:

2) O ile dane zostały ustalone na podstawie świadectwa homologacji, decyzji zwalniającej pojazd z homologacji, dopuszczenia jednostkowego pojazdu, świadectwa dopuszczenia indywidualnego WE pojazdu, decyzji o uznaniu dopuszczenia jednostkowego udzielonego

na dany pojazd przez właściwy organ państwa członkowskiego Unii Europejskiej,

 

Jeżeli chodzi o jednostkę miary - wpisujesz km, mile etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o jednostkę miary - wpisujesz km, mile etc.
- jest na to § gdzieś, bo nie ukrywam, żem splątał się. :(

 

jeżeli chodzi o wpisywanie kategorii pojazdu to wpisujesz jeżeli:
- ten zapis też mało precyzyjny jest.

Oczywiście stosuję tak jak zapewne Ty i Psuj zapodał wyżej. Po prostu kategorię kopiuję z dowodu do zaświadczenia/rejestru, zakładając że była ustalona na podstawie wymienionych w objaśnieniu dokumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście stosuję tak jak zapewne Ty i Psuj zapodał wyżej. Po prostu kategorię kopiuję z dowodu do zaświadczenia/rejestru, zakładając że była ustalona na podstawie wymienionych w objaśnieniu dokumentów.

Ja wpisuje tylko wówczas gdy w DR pozycja K jest wypełniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.