Skocz do zawartości

poradni niezbędnik diagnosty skp 2014


magentis2

Rekomendowane odpowiedzi

niezbędnik diagnosty

 

Mam 2013, fajny, dobrze wydana kasa, ale trzeba się liczyć, że część z aktami prawnymi szybko może się zdeaktualizować. Pozostałe części bardzo przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy mógłbyś tak zrobić jeszcze raz

Ponoć "Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki"

Powinniście być wdzięczni za dostęp do dz.U. ujednoliconych ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy warto kupić,
Warto.

Popieram, warto.

Współczuję Wam, ucieszyłem się, gdy mogłem odsprzedać za 60% ceny zakupu ,,,

 

Na chwilę obecną nie ma lepszego zbioru, a posiadam ich kilka...choć do ideału mu jeszcze brakuje...

 

Zaproponuj coś w alternatywie dla autora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponuj coś w alternatywie dla autora.

Po pierwsze, autor zawsze zachwala swoje wydanie, bo nie ma lepszych od niego.

Po drugie w naszym zawodzie poradniki się nie sprawdzą dopóki zmiany w przepisach będą szybsze od tych w technice. Po trzecie każde takie wydanie, zawsze będzie czyjąś interpretacją przepisów, jedną z wielu i to jest najgorsze,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponuj coś w alternatywie dla autora.

Po pierwsze, autor zawsze zachwala swoje wydanie, bo nie ma lepszych od niego.

Po drugie w naszym zawodzie poradniki się nie sprawdzą dopóki zmiany w przepisach będą szybsze od tych w technice. Po trzecie każde takie wydanie, zawsze będzie czyjąś interpretacją przepisów, jedną z wielu i to jest najgorsze,,,

 

Chodziło mi o autora wątku ;)

 

Co do częstotliwości zmian przepisów trzeba się zgodzić, nie mniej jednak na chwilę obecną nie ma lepszej pozycji na rynku. Co nie oznacza również że nie ma wad. Ostatni taki zbiór PZM wydał w 2012 roku, jest jeszcze przewodnik po przepisach z Krakowa, w formacie A5 (mała czcionka, cz-b) no i tytułowy niezbędnik (kolorowe dodatki, trochę zdjęć, sporo dodatkowych materiałów, które były w necie teraz są w jednym tomie). Trochę na szybko wydano ostatnią część i wzory zaświadczeń przy badaniach dodatkowych mają wykreślone 1 i 2, to tak z grubsza). Nie znam więcej pozycji, które mogły by rywalizować z tym tytułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tytułowy niezbędnik

 

W niezbędniku w cenie są przede wszystkim materiały dodatkowe, bo

trzeba się liczyć, że część z aktami prawnymi szybko może się zdeaktualizować.

 

Moim marzeniem jest, aby jakiś wydawca/autor takiego niezbędnika zaprzestał w końcu robić "skok na kasę" i zaczął wydawać go w formie segregatora z którego można wypiąć stare działy i dokupić tylko te które się pozmieniały, a nie całą książkę od razu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokupić tylko te które się pozmieniały, a nie całą książkę od razu..

 

Jeśli pamiętasz to kiedyś tak było - laminowane wkładki do segregatora - dokupywało się tylko aktualizacje, wydawał to chyba PZMot w połowie lat 90-tych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim marzeniem jest, aby jakiś wydawca/autor takiego niezbędnika zaprzestał w końcu robić "skok na kasę" i zaczął wydawać go w formie segregatora

 

Ja uważam, że lepsza była by forma elektroniczna, gdzie po wykupieniu abonamentu był by dostęp do aktualnych przepisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.