Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
IVVO

Nowy format plików do CEPiK

Polecane posty

IVVO

Witam, czy program wysyła do cepik paczki w nowym systemie plików gdyż chyba od maja tak powinno być a nie widziałem żadnej aktualizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacdiag
gdyż chyba od maja tak powinno być
Warszawa, dnia 25 kwietnia 2014 r.

Poz. 529

USTAWA

z dnia 4 kwietnia 2014 r.

o zmianie ustawy – Prawo o ruchu drogowym

Art. 1. W ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2012 r. poz. 1137, z późn. zm.1))

wprowadza się następujące zmiany:

1) w art. 80b w ust. 1 w pkt 1:

a) lit. c otrzymuje brzmienie:

„c) numer rejestracyjny oraz numer świadectwa homologacji typu WE pojazdu lub świadectwa homologacji

typu pojazdu,”,

b) lit. h otrzymuje brzmienie:

„h) termin badania technicznego i odczyt licznika przebiegu pojazdu w momencie badania,”;

 

Art. 3. Ustawa wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.

Data wejścia w życie: 2014-05-10

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aboz

Jacdiag, zanim ogłoszą odpowiednie rozporządzenie to czerwiec się zacznie :x:cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacdiag
to czerwiec się zacznie

mają czas do lutego ...

Art. 2. Dotychczasowe przepisy wykonawcze wydane na podstawie art. 80e ust. 1 ustawy zmienianej w art. 1 zachowują moc do dnia wejścia w życie przepisów wykonawczych wydanych na podstawie art. 80e ust. 1 ustawy zmienianej w art. 1, w brzmieniu nadanym niniejszą ustawą, nie dłużej jednak niż przez 9 miesięcy od dnia wejścia w życie niniejszej ustawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pentagram

W PATRONACIE jest już info dotyczące wymiany czytników oraz kart kryptograficznych, sprzęt ma być dostarczany przez MIiR do wszystkich SKP w Polsce (zakazuje się dokonywania zakupu w/w sprzętu w własnym zakresie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psuj
W PATRONACIE jest już info dotyczące wymiany czytników oraz kart kryptograficznych,

 

A po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biker100
W PATRONACIE jest już info
WERSJA PATRONAT - 9.5 z nowym XSD 5.4.0 będzie udostępniona na stronie około 6-8 -MAJA. Nowy format obowiązuje od 10 maja 2014r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pentagram
A po co?

 

Nie wiem po co, być może przystosowują CEPa do wersji II z innym formatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aboz
A po co?

 

Nie wiem po co, być może przystosowują CEPa do wersji II z innym formatem.

Dziwne, bo formatowanie plików to kwestia oprogramowania, a nie narzędzi logowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pentagram
Dziwne, bo formatowanie plików to kwestia oprogramowania, a nie narzędzi logowania.

 

Może SKP będą mieć dostęp on-line łącznie z danymi tam zawartymi - tak się tylko rozmarzyłem :idea::?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANUSZ60
Może SKP będą mieć dostęp on-line

Tylko w patronacie,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aboz
Dziwne, bo formatowanie plików to kwestia oprogramowania, a nie narzędzi logowania.

 

Może SKP będą mieć dostęp on-line łącznie z danymi tam zawartymi - tak się tylko rozmarzyłem :idea::?

Dalej to jest kwestia właściwego oprogramowania i przede wszystkim odpowiedniej podstawy prawnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVVO

No to mamy XSD - liczniki lecą do CEPA :D - wybór -km/mile/motogodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pentagram
wybór -km/mile/motogodziny

 

Zależy od programu, w moim jest bez jednostek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek1
Zależy od programu, w moim jest bez jednostek :)

I prawidłowo!

Bo to jest tylko odczyt zapisu STANU drogomierza czy też innego licznika...

Jednostka powinna być już bez znaczenia!

A już na pewno, nie jest to, dokumentowanie przebiegu pojazdu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.