Skocz do zawartości

Diagnosta źle wpisał stan licznika


PawelG

Rekomendowane odpowiedzi

literalnie

 

To jest w rejestrze kto robił bt i kto zrobił korektę.Zawsze do sprawdzenia.

Po korekcie "nowy diagnosta" wystawia,podpisuje,przykłada pieczęć ,wydaje zaswiadczenie i w czym problem ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Psuj

    15

  • JANUSZ60

    11

  • PawelG

    9

  • danielg539

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pojechałem tam pierwszy raz, bo stacja na której zwykle robiłem przeglądy jest do 16, a u mnie w robocie jest sezon remontowy i pracuję dłużej.

Stacja na którą pojechałem jest czynna do 18, więc podjechać tam po robocie było w sam raz.

Na początku panowie tam pracujący wydali mi się konkretni, więc pomyślałem, że zrobię tam jeszcze przegląd drugiego auta i wbicie haka.

Jak zwykle wszystko wychodzi przy okazji problemów i sposobu ich rozwiązania.

Teraz przynajmniej wiem, że pojadę tam jeszcze tylko raz wyprostować przebieg i to wszystko.

Co do wpisu, to obaj byli zgodni, że musi to zrobić ten, który robił przegląd.

Ile w tym prawdy, to już nie wnikam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT

 

* śmierć - choroba, na którą umiera 100% ludzkości.

 

* Jest śmierć i podatki, ale podatki są gorsze, bo śmierć przynajmniej nie trafia się człowiekowi co roku.

 

* Życie - dożywotnia kara śmierci.

 

żyć jest bardzo niezdrowo - kto żyje ten umiera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszycie na "brudno" wpisany miał właściwy przebieg.
co to znaczy w zeszycie ?

Widziałem już dwa razy jak diagności prowadzą rejestr pisemny jako dodatkową "kopię bezpieczeństwa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy w zeszycie ?

 

To znaczy w zeszycie. Ja na przykład mam w kieszeni mały notesik na którym zawsze sobie konotuje licznik i jakie auto. Parę dni wstecz mam zawsze możliwość się "cofnąć", dalej było by ciężko, bo nie pamiętał bym jakie liczniki z jakich dat są...

 

No, ale już słyszałem, że są stację, gdzie diagnosta sobie nie zaprząta głowy spisywaniem licznika (to w końcu takie upierdliwe jest), tylko przy wklepywaniu danych pyta się klienta ile ma przejechane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a klient gdzie ma oczy jak odbiera Zaświadczenie nauczmy jeszcze notesiki z km i bedzie trzeba archiwum otworzyć na skp a może ckofał licznik po badaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przynajmniej wtedy, żaden klient nie ma pretensji do diagnosty o pomyłkę w stanie licznika...

Zwłaszcza, gdy diagnosta wpisze mu to co chciał, nie to co było na liczniku ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nauczmy jeszcze notesiki z km

 

Żeby była jasność - notesik jest dla mnie, bo nie mam ochoty zapamiętywać co jest na budziku, albo dwa razy latać przez całą stację do auta (przeszło 20 m, w jedną stronę) żeby sobie przypomnieć. życie trzeba sobie ułatwiać a nie stosować bunt rodem z gimbazy -NIE BO NIE

A jak Ty Jarku nie umiesz sobie pracy zorganizować aby pracowało się lepiej, to nie miej pretensji do tych co umieją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a klient gdzie ma oczy jak odbiera Zaświadczenie

Zaświadczenie do badania, to nowość, tłumaczysz klientowi po co je wydajesz? Powiedziałeś że jest tam stan licznika i pokazałeś w którym miejscu?

 

[ Dodano: 27-06-2014, 08:59 ]

Ja na przykład mam w kieszeni mały notesik

Ja również, pamięć jest zawodna, tyle usterek spamiętać i jeszcze stan licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa razy latać przez całą stację do auta (przeszło 20 m
a może by Ci nie zaszkodziło :D , ja też zapisuję w notatniku. Stare kości chodzić dwa razy się nie chce, a skleroza postępuje :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w rejestrze wpisujecie jak nie mozna odczytać stanu licznika, bo np. uszkodzony jest wyświetlacz?

Wariant:

1- ( --- )

2- ( xxx )

3- ( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w rejestrze wpisujecie

Wariant 4;

XX, bo tylko dwa znaki inne niż cyfry mogę wpisać w Patronacie,,,

 

[ Dodano: 27-06-2014, 13:55 ]

Możliwe, że to było przed aktualizacją programu, gdy pisałem UD, bo dziś mi wchodzi większa ilość znaków ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w rejestrze wpisujecie

 

W rejestrze nie wpisuje nic, bo nie mam takiej możliwości, i nie mają jej tez diagności pracujący na najpopularniejszych programach.

 

W okienko edycji danych w programie (Stacja SQL) w takim wypadku nie wpisuję nic, a program odczytuje to jako "nie dotyczy" i wpisuje w rejestr XXX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że to było przed aktualizacją

Raczej tak, bo ja w Patronacie mogę wpisać przynajmniej XXX, a czy mozna więcej to nie sprawdzałem.

program odczytuje to jako "nie dotyczy" i wpisuje w rejestr XXX

Wyższa technika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program odczytuje to jako "nie dotyczy" i wpisuje w rejestr XXX

W Patronacie jeśli nic nie wpiszesz, zostaje puste okno,,,

To chyba dlatego, że nie jest najpopularniejszym programem, a tylko jednym z najpopularniejszych ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.