Skocz do zawartości

Projekt rozp.MiR w spr. szkolenia i egzaminowania diagnostów


Grzegorz Łódź

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze to to że : Koszt komisji egzaminacyjnej wyniesie 3 egzaminy X 3 inspektorów X 9 godzin X

105 zł = 8505 zł

Dzienna stawka 2835 : Ja tez bym chciał tak zarabiać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polepszyli 1/1

7. Podczas części teoretycznej (pisemnej) egzaminu kwalifikacyjnego komisja egzaminacyjna udostępnia na czas egzaminu do wglądu uczestnikom egzaminu dzienniki ustaw zawierajqce akty normatywne obejmujące tematykę egzaminu w liczbie 1 komplet dla każdej osoby zdającej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu brak jest zapisu, który zapewniałby obecnym diagnostom posiadającym pełne uprawnienia wydanie dokumentu wg. nowego wzoru. I znowu nadzór w mieście Ł. będzie robił ludziom pod górkę.

 

I tak przy okazji, czy ja dobrze widzę? OSDS nie został uwzględniony w konsultacjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak przy okazji, czy ja dobrze widzę? OSDS nie został uwzględniony w konsultacjach?

 

A Ty co?? We własne gniazdo sikasz, jak tu dopiero co sukces otrąbiamy tym zakresie?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blakop, absolutnie. Dziwię się, że OSDS nie został uwzględniony w konsultacjach bo miał duży wpływ na ten projekt. Pretensje mam do MIiR. Być może jest to związane z faktem, o którym już wspomniałem a mianowicie

znowu brak jest zapisu, który zapewniałby obecnym diagnostom posiadającym pełne uprawnienia wydanie dokumentu wg. nowego wzoru.
Są starostwa, które nie chcą wydawać dokumentów wg. nowych wzorów, a dzięki temu blokują możliwość zmiany miejsca pracy diagnostom, którzy otrzymali uprawnienia na starych zasadach. I tak taki diagnosta jest skazany na pracę w powiecie X, bo w innym bez dokumentów stempli nie dostanie. Taka swoista interpretacja swobody zatrudnienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tutaj niestety moje malkontenctwo i pesymizm się jednak kłaniają.

 

Fajnie, że zauważona Was w jednym projekcie, ale jak chcecie być zauważeni i poważani przez środowisko, musicie i takich jak tutaj tematów pilnować i OSTRO oponować.

Przykład uwzględnienia Waszych zmian w innym temacie jak najbardziej może tu być atrybutem IMHO do żądania uwzględnienia zdania również w tym rozstrzygnięciu. O ile nie jest za późno...

 

Składam ten apel na Twoje ręce, jako członka OSDS w imieniu myślę nie tylko swoim...Zresztą niby jakim moim "osobistym" ? Myślę, że to taka prawda, czy też słuszność obiektywna, warta do odnotowania. Bo z zarządem ostatnio trudno mi się dogadać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak??

 

To dawaj gościu info co jeszcze!!

 

Pochwal się. Pochwal się w dobrym tego słowa znaczeniu!! Mówię poważnie!!

 

Dawaj konkretne informacje, linki... Po co takie hasała bez pokrycia jak to:

 

nie tylko w jednym Panowie, głowa do góry :-D

 

Czy naprawdę wszystko musi być owiane tajemnicą?? Resztę opisałem na forum OSDS...

 

Ne podoba mi się, że Wasze działanie jest zawsze pod jakąś "mgiełką" tajemnicy... Czy naprawdę ze swoimi sympatykami, potencjalnymi członkami nie możecie pisać wprost?? :P

 

Bo... Bo... Bo się nie zapiszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to OK biker. :)

Wystarczy napisać - nawet bez załączników:

"w tym rozporządzeniu też braliśmy udział"

 

I ewentualnie dopisać czy jakieś uwagi już uwzględniono, czy nie, czy coś już wiadomo, względnie napisać wprost czy coś i w jakiej formie zostało oprotestowane przez Was.

 

Nie sądzisz, że tak byłoby lepiej, bardziej transparentnie??

Nie sądzisz, że to zebrałoby Wam więcej zwolenników??

 

Mało tego - ja nawet na tym forum proponował bym Wam w uzgodnieniu z adminem utworzyć zamknięty do dyskusji, ale całkiem widoczny dział, gdzie będziecie bez pustych haseł, zagadek itp. pisać wprost na ten temat. Jednak ciągle tu największa popularność... Działajcie!!! :)

Suche fakty!!

Był akt taki, zgłosiliśmy taki i takie uwagi, uwzględniono to i to, a nie uwzględniono czegoś tam...

Było pismo takie - dzięki niemu uzyskaliśmy coś tam...

 

Itd... :)

 

Nie uważasz, że t dobry pomysł??

Nazwać temat "bieżąca działalność OSDS" i niech każdy widzi, podziwia... Mówię poważnie!! Wszak pierwsze sukcesy już macie... Ale ubrać to w oficjalną formę, nie zabrudzać innymi informacjami, niepotrzebna dyskusją - bo tą można prowadzić w innych miejscach forum i jazda!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.