Skocz do zawartości
pawel

zmiany w przepisach

Rekomendowane odpowiedzi

pawel

Hej, od kiedy wymagana jest płyta szybkiej zbieżności ;

rzeczowo proszę podać dziennik ustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JANUSZ60

Dz U 40 poz 275

 

2) urządzenie do oceny prawidłowości ustawienia kół

jezdnych pojazdu;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacdiag
Hej, od kiedy wymagana jest płyta szybkiej zbieżności powyżej 3.5 t

DzU 1999r nr 81 poz 918

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JANUSZ60

Wtedy było "albo albo"

Teraz jest to co wkleiłem wyżej, oraz ;

 

2. Stanowisko kontrolne w okręgowej stacji kontroli

pojazdów oraz stacji, o której mowa w art. 83

ust. 1 pkt 1 lit. b ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. —

Prawo o ruchu drogowym, powinno być wyposa˝one

dodatkowo w:

1) przyrzàd do pomiaru geometrii ustawienia kół

i osi pojazdu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz Łódź
zmiany w przepisach

:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aboz
1) przyrzàd do pomiaru geometrii ustawienia kół

i osi pojazdu,

Ale to chyba nie dotyczy płyty szybkiej zbieżności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JANUSZ60

Proszę Cię, czytaj całość ,,,

 

Dz U 40 poz 275

 

2) urządzenie do oceny prawidłowości ustawienia kół

jezdnych pojazdu;

 

oraz;

 

1) przyrzàd do pomiaru geometrii ustawienia kół

i osi pojazdu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pawel

czesc chodziło mi o date i od kiedy gdzie to jest napisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JANUSZ60
czesc chodziło mi o date i od kiedy gdzie to jest napisane

 

Dz U 40 poz 275

 

Widzę, że jednak nie czytasz,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pawel

nie widze od kiedy chodzi mi o date jak bys mugł to mi napisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JANUSZ60
nie widze od kiedy chodzi mi o date jak bys mugł to mi napisz

 

Ty w ogóle czytasz dzienniki ???

 

Dz.U. 2006 nr 40 poz. 275

Rozporządzenie Ministra Transportu i Budownictwa z dnia 10 lutego 2006 r. w sprawie szczegółowych wymagań w stosunku do stacji przeprowadzających badania techniczne pojazdów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
biker100
Ty w ogóle czytasz dzienniki ???
chyba "Dziennik Dolnośląski" :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz Łódź
chodzi mi o date

Obowiązek od

1 stycznia 2011 roku.(wcześniej mógł być przyrząd do pomiaru zbieżności)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JANUSZ60
Obowiązek od

1 stycznia 2011 roku.(wcześniej mógł być przyrząd do pomiaru zbieżności)

Jesteś pewien ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz Łódź

Raczej tak

Dz.U. 2006 nr 40 poz. 275

 

Rozdział 4

Przepisy przejściowe i końcowe

§ 18. Stanowisko kontrolne w stacji kontroli pojazdów

przeprowadzajàcej badania techniczne w dniu wejścia w życie rozporządzenia zamiast urządzenia do

oceny prawidłowości ustawienia kół jezdnych pojazdu

może byç, do dnia 31 grudnia 2010 r., wyposażone

w przyrząd do pomiaru zbieżności kół jezdnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JANUSZ60

Teraz to ja nie doczytałem, a to całe cztery lata ,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz Łódź
Teraz to ja nie doczytałem

Kolega Paweł powinien doczytać :)

Ty podałeś prawidłowy Dz.U.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.