Skocz do zawartości
  • Aktualne tematy

  • Aktywni użytkownicy

    1. 1
      rurek777
      rurek777
      2
    2. 2
      Rafi90
      Rafi90
      2
    3. 3
      Matheo13106
      Matheo13106
      1
    4. 4
      Wojtek_L
      Wojtek_L
      1
    5. 5
      cezary
      cezary
      1
  • Aktualne posty

    • Mecher
      I dlatego WK wysyła na stację, celem "klepnięcia" pieczątki. Ale jak sam WK da już typowo ciała, bo zapomniał np. skrócić terminu na rok, w nowym pojeździe z instalacją gazową, to nie przeszkadza im przekreślenie tej daty i dopisanie nowej w pierwszym okienku. tak jak nie wpisują przy zamówieniu daty wydania DR klientowi
    • danielg539
      Cały problem generują WK, które zawsze w zamówieniu nowego DR wpisują TNBT a można zamówić DR bez wpisania terminu jak to ma miejsce np.: w przypadku przyczepy lekkiej. Wpisywanie terminu z okresem 1 czy 2 tygodniowym jest bez sensu, bo w momencie wydanie DR termin ten już z upłynie.
    • danielg539
      Powstaje pytani czy hydrauliczny układ hamulcowy może zapewnić zatrzymanie pojazdu po zerwaniu połączenia? Mi znane układy tego nie zapewniają, bo hamowania następuje po podaniu ciśnienia do układu.  Ciekawe co było intencja ustawodawcy podczas konstrukcji tego przepisu, który został mieniony (dodano do niego możliwość stosowania hamulców hydraulicznych) a jednocześnie nie  zmieniono zapisu z punktu 2b? Jak dla mnie to w przypadku hamulców hydraulicznych pojazd powinien mieć dodatkowe połącznie w postaci liny lub łańcucha ale o tym ustawodawca zapomniał.
    • danielg539
      Mowa w niej o wymaganiach stawianym pojazdom a nie o przepisach ruchu obowiązującym w danym kraju... @dominik_z musisz zrozumieć czym sa warunki techniczne a czym krajowe przepisy ruchu drogowego!
    • Beabea
      Proszę o poradę, gdyż błądzę jak dziecko we mgle. Półtora roku temu pseudo handlarz/ mechanik sprowadził ze stanów dla mojego syna motocykl (Harley Davidson Sportster XL z 2018r )Moto miało uszkodzenie z przodu. Mechanik miał je naprawić i zrobić pierwszy przegląd ( naprawa została opłacona z góry). Po półtora roku zwodzenia i ciągłych kłamstw, podstępem udało nam się odebrać pojazd w stanie " kupki śrubek"' Mechanik go rozmontował na części pierwsze i co droższe elementy " zaginęły" Ale wracając do tematu. Oszust twierdzi że dawał mojemu synowi dokumenty i ich nie ma. Poradzcie jak można odzyskać dokumenty ( kopia z USA), oczywiście poza oklepaniem mechanika. AAA, mechanik nie ma nic na siebie i nie mamy pojęcia przez kogo mógł sprowadzić motocykl.
  • Najbliższe urodziny

    Brak użytkowników do pokazania

  • Statystyki użytkowników

    • Użytkowników
      10 510
    • Najwięcej online
      1 667

    Beabea
    Najnowszy użytkownik
    Beabea
    Rejestracja
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.