Skocz do zawartości
  • Aktualne tematy

  • Aktywni użytkownicy

    1. 1
      wojteczek
      wojteczek
      3
    2. 2
      cezary
      cezary
      2
    3. 3
      GABIUSZ
      GABIUSZ
      1
    4. 4
      Paprock
      Paprock
      1
    5. 5
      nesiasps
      nesiasps
      1
  • Aktualne posty

    • danielg539
      Widać to zwłaszcza podczas wyważania gdzie do tanich opon wystarczają ciężarki 20-30 g a do markowych 90-50 a niekiedy to nawet 60g. Do tego chińczyki i inne budżetówki mają oznaczone miejsce największego niewyważenia. Jeżeli chodzi o cenę to te tnie nie kosztują połowy ceny a często 1/3 tego co opony premium.
    • PSKPuJasia
      Podstawowa SKP Nowa Sól zatrudni diagnostę na 1/4,1/2 lub inne formy tel.602235224
    • Rafi90
      Ja się przekonałem na własnym samochodzie że  tanie budżetowe opony wcale nie są gorsze od czołowych firm a kosztują przez pół. Mamy w domu taką małą kijankę, takie auto dla każdego awaryjnie. Szukałem opon nowych, tanich. Goodride wedle internetu miało być tanie tandetne i głośne. Kupuje już drugi komplet do drugiego małego autka. Cichutko jak makiem zasiał, na mokrym dobrze hamują, wyważyły się bez problemu. Cena śmieszna.
    • Jacdiag
      @gabi80 a co ważnego jest w  Twoim pytaniu że napisałeś to w dziale "Ważne..."       Bo już jest w innym
    • Paprock
      - ale my doskonale wiemy o czym pypypy... pypypy... pypypy... ppkt 4) mówi. Napisz pypypy... pypypy... po ludzku o co ci chodzi! Bo za pioruna nie umiem pokumać, co ma tabliczka znamionowa do [F.1] Simsona.
  • Najbliższe urodziny

    Brak użytkowników do pokazania

  • Statystyki użytkowników

    • Użytkowników
      10 517
    • Najwięcej online
      1 667

    rg-moto
    Najnowszy użytkownik
    rg-moto
    Rejestracja
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.