Skocz do zawartości
  • Aktualne tematy

  • Aktywni użytkownicy

    1. 1
      wojteczek
      wojteczek
      7
    2. 2
      Mecher
      Mecher
      2
    3. 3
      aboz
      aboz
      2
    4. 4
      michal_k
      michal_k
      1
    5. 5
      cezary
      cezary
      1
  • Aktualne posty

    • Dawid_J
      2000 r.
    • Paprock
      E tam. Diagnostów niewiedzę zostaw w spokoju. Stawiaj na siebie! 👍
    • wojteczek
      A ty kolego wiesz czym się różni VIN od Nr ramy?
    • cezary
      No to Kolego @milosnik co Ty na to : Prawo o ruchu drogowym 3a. Pojazd uczestniczący w ruchu powinien posiadać nadane przez producenta, z zastrzeżeniem art. 66a, cechy identyfikacyjne: 1) numer VIN albo numer nadwozia, podwozia lub ramy. A poza tym powołuj się na aktualne akty prawne, czyli : Poz. 502 OBWIESZCZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY z dnia 29 lutego 2024 r. W którym stoi: 4. Motorower powinien być ponadto wyposażony w: 1) numer rozpoznawczy lub numer identyfikacyjny pojazdu (VIN), umieszczony w sposób trwały na ramie lub innym podobnym podstawowym elemencie konstrukcyjnym oraz tabliczkę znamionową;
    • milosnik
      Witam serdecznie. Mam rozwiazanie na przeglady Jawy i innych motorowerow z przed epoki. Otoz w Rozporzadzeniu Ministerstwa Infrastruktury z 31 grudnia 2002roku w sprawie warunkow tachnicznych pojazdow oraz zakresu ich niezbednego wyposarzenia jest zapis ze numer idetyfikacyjny musi byc od stycznia 2003r. Dzial VI $59 punkt 14 Punkt 14 wyjasnia wszystko I tu raczej bym stawial na niewiedze diagnostow Mi diagnosta pomogl i te informacje mam z ministerstwa ktore cale obdzwonilem Teraz wszystko w Waszych rekach  Pozdrawiam Link do rozporzadzenia https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/warunki-techniczne-pojazdow-oraz-zakres-ich-niezbednego-wyposazenia-17009712   
  • Najbliższe urodziny

    Brak użytkowników do pokazania

  • Statystyki użytkowników

    • Użytkowników
      10 496
    • Najwięcej online
      1 667

    milosnik
    Najnowszy użytkownik
    milosnik
    Rejestracja
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.