Skocz do zawartości

termin następnego badania


zenon 100
 Share

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jaki wyznaczyć termin następnego badania przed pierwszą rejestracją ?

{Pierwsza rejestracja w Niemczech to 2013.10.23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin następnego BT dociągamy do 3 lat ,

Ciekaw jestem ilu pojazdom tak dociągnąłeś w swojej karierze :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem ilu pojazdom tak dociągnąłeś w swojej karierze

W tylu ilu WK łyknął . Jak to jeden mówi :To wina nadzoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin następnego BT dociągamy do 3 lat ,

Ciekaw jestem ilu pojazdom tak dociągnąłeś w swojej karierze :?

 

Tego typu uwagi zostawcie dla siebie

Po co tyle "jadu" !

A teraz do tematu,

jeżeli WK z jakiegoś powodu nie określił na 23.10.2016r to

wg mnie przy pierwszym BT też przed upływem 3 lat,

a potem przed upływem 5 lat

 

BT 02.07.2015 - NTB 23.10.2016 = ok.15 m-cy ( do 3 lat)

Bt 23.10.2016 - NTB 23.10.2018 = 24 m-ce ( do 5 lat )

 

sumą wychodzi coś ok. 39 m-cy

 

BT 02.07.2015 - NTB 02.07.2017 = 24 m-ce

BT 02.07.2017 - NTB 02.07.2018 = 12 m-cy

 

w pierwszym przypadu wychodzi korzystniej i zachowujemy warunek "przed upływem 5 lat"

Ale jezeli się mylę to proszę o wyłumaczenie, a nie odrazu "piana", przecież po to jest forum aby dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz do tematu,

jeżeli WK z jakiegoś powodu nie określił na 23.10.2016r to

wg mnie przy pierwszym BT też przed upływem 3 lat,

a potem przed upływem 5 lat

To dla Ciebie jako diagnosty klient zjawił się na OBT przed 3 laty i jest to jego pierwsze OBT a więc określasz termin następnego OBT na dwa lata od dnia badania.

I tyle w tym temacie :)

 

[ Dodano: 07-07-2015, 09:00 ]

przecież po to jest forum aby dyskutować.

Zgadza się.Ale też trzeba czytać to forum,ponieważ już była mowa o tym niejednokrotnie i po co "dublować".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli WK z jakiegoś powodu nie określił na 23.10.2016r to

wg mnie przy pierwszym BT też przed upływem 3 lat,

Jednak nie czytałeś ze zrozumieniem art. 81 , a szkoda ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed przeczytaniem art 81 zadaj sobie pytanie:

Czy klient stawił się na okresowe badanie przed upływem 3 lat???

I nie ważne, że 1 rok, 15 miesięcy czy 2 lata przed upływem 3 lat ważne, że przed upływem 3 lat. Dalej już nic nie trzeba interpretować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed przeczytaniem art 81 zadaj sobie pytanie:

Czy klient stawił się na okresowe badanie przed upływem 3 lat???

I nie ważne, że 1 rok, 15 miesięcy czy 2 lata przed upływem 3 lat ważne, że przed upływem 3 lat. Dalej już nic nie trzeba interpretować.

 

Ok, ok

Skłonny jestem przyznać rację. :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Share

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.